حسین بادامکی در خصوص بازی روز پنجشنبه برابر ذوب‌آهن اظهار داشت: بازی سختی در پیش داریم. چون این مسابقه قبل از دربی است شرایط را سخت‌تر می‌کند، اما می‌خواهیم فاصله خود را تا صدر جدول کم کنیم.
وی ادامه داد: ذوب‌آهن تیم خطرناکی است و با شرایطی که گفتم برد برابر ذوب‌آهن 6 امتیازی خواهد بود. فقط به پیروزی فکر می‌کنیم چون باید در جمع مدعیان باشیم.
هافبک پرسپولیس گفت: تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و هیچ ترسی از حریفان نداریم. از تعطیلات لیگ بهره‌ کافی را بردیم و از نظر بدنی و تاکتیکی خیلی بهتر شدیم.
بادامکی خاطر نشان کرد: با اضافه شدن ملی‌پوشان تنها مشکل تیم وجود 3 مصدوم خواهد بود که با تلاش پزشک تیم آنها به بازی برابر استقلال خواهند رسید.
وی در خصوص غیبت حدادی‌فر در دیدار برابر پرسپولیس عنوان کرد:‌ وی بازیکن ملی‌پوش و بسیار خوبی است اما اصلاً به غیبت او فکر نمی‌کنم. در صورت بودن یا نبودن حدادی‌فر تلاش می‌کنم بهترین بازی را در میانه میدان انجام دهم.
بادامکی افزود: غیبت حدادی‌فر به ذوب‌آهن آسیب می‌زند نه پرسپولیس، ذوب‌آهن بازیکنان خوبی دارد که می‌توانند جای حدادی‌فر را پر کنند، اما فراموش نکنید که ما هم پرسپولیس هستیم.
هافبک پرسپولیس در خصوص این موضوع که خیلی‌ها می‌گویند پرسپولیس در دربی بازنده خواهند بود تصریح کرد: خیلی‌ها چه کسانی هستند؟ شرایط دربی متفاوت است اگر تیمی تمام بازی‌های خود را در لیگ برتر پیروز شود امکان دارد دربی را واگذار کند و برعکس تا روز مسابقه اتفاقات زیادی می‌افتد و باید اعلام کنم که خیالتان راحت ما بازنده نیستیم.