مدافع تيم فوتبال استقلال در نشست خبري پيش از بازي اين تيم مقابل تراکتورسازي اظهار کرد: به عنوان يک عضو کوچک در باشگاه استقلال دوست دارم که هوادارن‌مان فردا ورزشگاه آزادي را پر کنند و حضورشان آنقدر پر تعداد باشد که ديگر در ورزشگاه جا نباشد و ما اصلا رنگ قرمز را نبينيم.

اميرآبادي درباره‌ي اين بازي گفت: فوتبال را نمي‌شود پيش‌بيني کرد. مثل هميشه براي کسب سه امتياز به زمين مي‌رويم به ويژه اينکه پس از پيروزي ما مقابل فولاد انتظارها از ما بالا رفته و همه از ما برد مي‌خواهند. بنابراين ما محکوم به شکست تراکتورسازي هستيم و دوست داريم که در اين فصل هر سه جام را براي استقلال بدست بياوريم.

مدافع استقلال درباره‌ي بازي مقابل همبازي‌هاي قديمي‌اش که در حال حاضر در تراکتورسازي هستند، گفت: به هر حال آنها هم بازيکنان بزرگي هستند که براي استقلال هم زحمت کشيده بودند. البته به نظر من آنها اشتباه کردند که در روزنامه‌ها برخي صحبت‌ها را عليه ما مطرح کردند.

مهدي اميرآبادي درباره‌ي پست خود در استقلال گفت: هر جا که مربي صلاح بداند من در همان جا بازي مي‌کنم. زماني که از سايپا به استقلال آمدم مربيان بيشتر در دفاع چپ از من استفاده مي‌کردند و اين البته به نفع من است چرا که تيم‌ها بازيکني که بتواند در چند پست مختلف بازي کند را بيشتر مي‌خواهند.