پرويز مظلومي پس ازشکست 3 بر 2 خانگي برابر تراکتور سازي گفت: بازي سنگيني بود و قابل پيش بيني بود که تراکتور سازي اينگونه بازي کند من به آنها تبريک مي‌گويم. نگراني که قبل از مسابقه داشتم دور بودن بازيکنانم بود. 8- 9 بازيکنم را 2 هفته دراختيار نداشتم و در اين مدت کار تاکتيکي نتوانستيم انجام دهيم.

وي ادامه داد: ملي پوشان ما خسته بودند و ما کيفيت لازم را نداشتند. نهايت همکاري را با تيم ملي انجام مي‌دهيم ولي تعداد نفراتي که در تيم ملي داريم به ما لطمه مي‌زند. تراکتور سازي به جز يک نفر همه نفراتش را در اختيار داشت.

مظلومي تاکيد کرد: من نگران ضربات ايستگاهي بودم. ميانگين قد بازيکنان حريف بالا بود و من بايد از نفراتي که در جلسات به آنها سپرده بودم که چه کاري کنند انتقاد کنم. ما روي 3 ضربه ايستگاهي 3 گل خورديم. تراکتور سازي موقعيت آنچناني نداشت در حالي که ما يک توپ به تير دروازه آنها زديم و بايد در اوايل نيمه دوم کار را يکسره مي‌کرديم.

سرمربي تيم استقلال اظهار داشت: در حالي که بازي 2 -2 بود ريسک کردم و مهاجم آوردم. در حالي که مي‌توانستيم با نتيجه مساوي بازي را کنترل کنيم ولي 3 امتياز را مي‌خواستيم و به همين دليل تيم را هجومي کردم.

مظلومي گفت: بازيکنان ما خطاهاي بي موردي انجام دادند. بين دو نيمه به بازيکنان تذکر دادم که به حريف ضربه ايستگاهي ندهند.

وي ادامه داد: پيش از دربي به يک تلنگر نياز داشتيم و حالا بچه‌ها بايد بدانند مي‌توانند شکست هم بخورند.

وي درباره تعويض نشدن جاسم کرار تصريح کرد: پس از اينکه به روش 4-4-2 تغيير سيستم داديم به ميداودي اجازه داديم از عقب اضافه شود و شوت زني کند که اگر شوت او گل مي‌شد بازي برمي‌گشت. کرار بازيکن خوبي است اما او هم با تيم ملي عراق بوده و ديروز به ما اضافه شد. کرار البته بيمار هم بود و من چون 2 تعويض کرده بودم نمي‌توانستم کرار را هم بيرون بکشم.

مظلومي تصريح کرد: قبل از بازي حريف را آناليز کرده بوديم اما سهل انگاري شد و بازيکنان ما خوب کار خود راانجام ندادند. حتما بازيکناني که سهل انگاري کردند را جريمه مي‌کنيم چرا که برخي از بازيکنان ما در صحنه گل 4- 5 متر با بازيکنان حريف فاصله داشتند.

سرمربي استقلال در پاسخ به اين سؤال که شما در حالي از ملي پوشانتان ابراز نارضاتي مي‌کنيد که 2 گل تيم‌تان را دو بازيکن ملي پوش به ثمر رساندند گفت: بازيکن ملي پوش ما در اختيار کي روش بودند و باافکار او کار مي‌کردند. من افکار ديگري دارم. حرف من اين است که اگر بازيکنان ملي پوشانمان را در اختيار داشتيم با کيفيت بالاتري بازي مي‌کرديم. ما وليد علي را که در خدمت تيم ملي کويت است هنوز در اختيار نداريم. تماشاگران ما را رو سفيدکردند و ما بايد پاسخگوي آنها باشيم.

وي گفت: کيانوش رحمتي با آمپول به ميدان رفت و من در خط هافبک کمبود نيرو داشتم. من بايد به هواداران جوابگو باشم با اين شکست چطور مي‌توانم مردم را راضي نگه دارم؟

مظلومي درباره ديدار هفته آينده با پرسپوليس عنوان کرد شرايط اين مسابقه فرق مي‌کند. ما در آن يازي تميوريان را در اختيار خواهيم داشت. پرسپوليس مقابل ذوب آهن بازي خوبي انجام داد اما شک نکنيد که ما حتما دربي را مي‌بريم.

مظلومي در پاسخ به سؤال خبرنگار فارس درباره رفتار هواداران استقلال با امير قلعه نويي و سياوش اکبر پور و سر دادن شعار امير ضد فوتبال گفت: من متوجه چيزي نشدم اما بايد بگويم که بازيکنان حريف خود را روي زمين مي انداختند و پس از چند ثانيه خود از جايشان بلند مي‌شدند. من نمي‌دانم که چگونه است که يک بازيکن مصدوم مي‌شود و پس از چند ثانيه از جايش بلند مي‌ود.

وي اضافه کرد: مردم ما هميشه بازيکناني که از استقلال مي‌روند را دوست دارند اما بايد بگويم چيز خاصي نديدم و متوجه موضوعي که شما مي‌گوييد نشدم.

سرمربي استقلال در پايان درباره خوشحالي پس از گل اول گفت: به هر حال تيم من گل زده بود و بايد خوشحالي مي‌کردم. اگر در تيم ديگري باشم غير از بازي با استقلال همواره خوشحالي مي‌کنم.