به گزارش گاردين، وي از تابستان که در ازاي 38 ميليون پوند از اتلتيکو مادريد به منچسترسيتي پيوست تاکنون چهار بار براي تيم جديدش به ميدان رفته و موفق شده در اين چهار بازي شش گل به ثمر برساند.
آگرو از چهار سال پيش که داماد مارادونا شده خيلي خوب و بهتر از هر فرد ديگري اسطوره فوتبال آرژانتين را شناخته است. او گرچه در دوران بازي مارادونا حتي به دنيا هم نيامده بود اما همه چيز را در مورد اين بازيکن افسانه اي و رفتنش از بارسلونا و ناپولي مي داند.
مارادونا پس از اينکه به ناپولي پيوست اين تيم را متحول کرد و نبض فوتبال ايتاليا را که تا آن زمان در دستان يوونتوس، آث ميلان و اينترميلان بود، به دست گرفت.
او ناپولي را در اواخر دهه 80 و اوايل دهه 90 ميلادي به اوج رساند و دو عنوان قهرماني در سري آ، قهرماني در جام يوفا و همچنين کوپا ايتاليا را براي اين تيم به ارمغان برد.
اکنون آگرو با الهام گرفتن از پدر زنش مي خواهد در منچسترسيتي به سلطه منچستريونايتد، چلسي و آرسنال در ليگ برتر انگليس پايان بدهد.
اين بازيکن گفت: اميدوارم بتوانم به منچسترسيتي کمک کنم. مثل کاري که ديه گو در ناپولي کرد. من براي کمک به سيتي و قهرماني به اين تيم آمدم و سعي مي کنم هر روز بهتر شوم.
آگرو در اولين بازي خود براي منچسترسيتي با به ثمر رساندن اولين گلش مقابل سوانسي تنها پس از هشت دقيقه توانست قلب هواداران اين تيم را به دست بياورد.
او يک گل ديگر هم در اين بازي زد. آگرو در بازي برابر تاتنهام دوباره گلزني کرد و هت تريکش مقابل ويگان، مجموع گل هاي خود در چهار بازي اول ليگ را به عدد شش رساند.
منچسترسيتي اولين بازي خود در ليگ قهرمانان باشگاه هاي اروپا را از چهارشنبه آنهم مقابل ناپولي آغاز خواهد کرد. ديداري که مارادونا به دليل مربيگري تيم الوصل نمي تواند از نزديک شاهد آن باشد.
آگرو دو فصل پيش نيز هنگام حضور در اتلتيکو مادريد طعم بازي در مسابقات ليگ قهرمانان اروپا را چشيده است.
وي گفت: مسابقات خوبي بود و اکنون با سيتي مي خواهم تا جايي که مي شود پيش برويم اما بايد ابتدا روي مسابقات مرحله گروهي تمرکز کنيم.
آگرو در فصل 09/2008 در ليگ قهرمانان اروپا براي اتلتيکويي بازي کرد که با ليورپول همگروه شده بود. او سه گل مقابل تيم هاي آيندهوون و مارسي زد و تيمش را به مرحله حذفي رساند اما اتلتيکو در اين مرحله مغلوب پورتو شد.
او فصل بعد مقابل چلسي به ميدان رفت و هر دو گل تيم خود در جريان تساوي 2 بر 2 آن مسابقه را به ثمر رساند.