مجيد نامجو مطلق گفت: برخلاف اظهار نظر برخي دوستان بايد اعلام کنم که اين بازي با ساير ديدار ها تفاوت خواهد داشت.
وي ادامه داد: اين بازي با همه بازي ها براي کادرفني، بازيکنان و هواداران دو تيم تفاوت دارد و با پيروزي در اين ديدار حواشي تيم برنده تا مدت ها بسيار کم مي شود.
بازيکن اسبق تيم هاي پرسپوليس و استقلال د رعين حال تاکيد کرد :حساسيت اين بازي در کشور ما درست تعريف نشده و اين بازي نيز بايد مانند ساير بازي هاي حساس دنيا براي هواداران تعريف شود.
وي در خصوص اينکه با توجه به حضورش در هر دو تيم طرفدار کدام است، تصريح کرد: به طور حتم من يک استقلالي هستم و به خاطر مصدوميتم در آن زمان مجبور شدم به پرسپوليس بپيوندم.
وي اظهار داشت: در زماني که مصدوم شدم باشگاه پرسپوليس هزينه هاي درمان من در آلمان را پرداخت و به همين دليل به عضويت اين تيم درآمدم.
نامجومطلق گفت: به عنوان يک استقلالي علاقه مند هستم اين تيم برنده شهرآورد باشد و معتقد با توجه به پتانسيل اين تيم، استقلال شانس بالايي براي پيروزي در شهرآورد 71 دارد.
وي در خصوص وضعيت تيم فوتبال پرسپوليس خاطرنشان کرد: اين تيم در ديدار مقابل ذوب آهن بسيار خطرناک خود را نشان داد و فکر مي کنم بازي زيبايي را از هر دو تيم مشاهده کنيم.