در ابتدا از درباره بازی استقلال - تراکتور سوال بگو .چی شد که استقلال بازی را واگذار کرد ؟

ما در آن بازی تمام تلاشمان را کردیم دو گل هم زدیم اما روی سه ضربه ایستگاهی سه گل خوردیم . خود من بد بازی نکردم . اما به هر حال متاسفانه بازی را واگذار کردیم

* برخی ها اعتقاد دارند خط دفاع استقلال انسجام لازم را نداشت دلیل آنها هم دریافت سه گل یک شکل در یک بازی است ؟

ببنید دفاع استقلال مشکل خاصی نداشت و ندارد در بازی تراکتور مشکل ما یارگیری نامناسب بود و با وجودی که برای یارگیری تاکید شده بود اما اینکار به خوبی صورت نگرفت و همین عامل دریافت گلها شد

*تعویض علی حمودی روی عملکرد جناح راست استقلال تاثیری داشت ؟

به هر حال این نظر کادر فنی است . من سعی می کنم با آقای حمودی زوج خوب و موفقی تشکیل دهم اما تعویض ها با صلاحدید کادر فنی صورت می گیرد و من نظر خاصی در این مورد ندارم .

*از تراکتور که بگذریم می رسیم به بازی با پرسپولیس . این روزها همه تمرینات شما برای این بازی متمرکز است ارزیابی شما از شرایط تیم استقلال چیست؟

شرایط خوبی داریم بعد از باخت به تراکتور انگیزه ما برای بازی با پرسپولیس بیشتر شده است و فعلاً سخت برای این مسابقه تمرین می کنیم همه چیز خوب است و اوضاع تیم راضی کننده است .

*دربی قابل قابل پیش بینی نیست اما خواستیم نظر شما را هم جویا شویم ...

درسته دربی قابل پیش بینی نیست چون شرایط این مسابقه متفاوت است ربطی هم به تیم ضعیف و قوی ندارد انگیزه ها برای این مسابقه خیلی زیاد است اهل کری خواندن هم نیستم اما مطمئن باشید تیم پرسپولیس مقایل استقلال فشار زیادی متحمل خواهد شد و سعی خواهیم کرد از تمام جهات به این تیم فشار وارد کنیم و برنده باشیم

* و صحبت پایانی...

هوادران استقلال مطئن باشند باخت به تراکتور در بازی دربی به فراموشی سپرده می شود و ان شاءالله در بازی با تیم پرسپولیس باز هم هوادران خود را شاد و خوشحال کردم همین جا اعلام می کنم منتظر حضور پرشما آنان در آزادی هستیم ....