دکتر امین نوروزی درباره اظهارات رضایی پزشک تیم استقلال در خصوص مصدومیت منتظری گفت: به عنوان فردی که 15 سال در باشگاه استقلال فعالیت کردم نمی‌خواستم در آستانه دیدار مقابل پرسپولیس صحبت کنم اما چون پزشک تیم استقلال صحبت‌هایی درباره منتظری انجام داده برای روشن شدن افکار عمومی و اطلاع مسئولان این باشگاه مواردی را اعلام می‌کنم.
وی ادامه داد:‌ پس از اینکه منتظری دچار آسیب دیدگی شد دکتر رازی، فوق تخصص ارتوپدی بعد از معاینه اعلام کرد که این بازیکن نیاز به 6 هفته درمان و فیزیوتراپی دارد. منتظری از ناحیه رباط داخلی و خارجی مچ پا دچار آسیب دیدگی شده بود.
رئیس پیشین کمیته پزشکی باشگاه استقلال تاکید کرد: متأسفانه پزشکان این تیم می‌خواستند زودتر از موعد، منتظری را وارد زمین کنند این در حالی است که کادر پزشکی‌ای که از یک باشگاه پول می‌گیرد باید به فکر سلامت بازیکنان آن مجموعه باشد. آنها تشخیص دکتر رازی که جراح میلاد میداودی هم بوده را نادیده گرفتند در حالی که نظر ایشان صائب و مهم است.
نوروزی اظهار داشت: حدود 4 هفته از مصدومیت منتظری گذشته و کادر پزشکی استقلال می‌خواهد وی را وارد زمین کند در حالی که نباید ریسک کرد و باید منتظر بهبودی بازیکن ماند. منتظری در کلینیک ما به شرایط مطلوبی رسیده و با توجه به این شرایط، کادر پزشکی استقلال گمان کرد که وی را می‌تواند زودتر به میادین بفرستد.
وی یادآور شد: پزشکی که از یک باشگاه پول می‌گیرد باید هر روز بازیکنان را چک کند. حتی اگر بازیکنان به کلینیک دیگری می‌روند مسئول پزشکی باشگاه موظف است که با مسئول آن کلینیک صحبت کند، تعامل داشته باشد و شرایط بازیکنان مصدوم را جویا شود.
نوروزی در پایان گفت: پژمان منتظری و همین طور فریدون زندی با نامه رسمی باشگاه استقلال به کلینیک من آمدند. زندی برای معاینه مراجعه کرد و منتظری نیز مراحل درمانی‌اش را نزد ما سپری کرد. با اینکه شرایط منتظری خوب است اما همانگونه که دکتر رازی اعلام کرده وی نیاز به 6 هفته طول درمان دارد که اکنون 2 هفته آن باقی مانده و بازی کردن او با این شرایط ریسک است و نمی‌تواند مقابل پرسپولیس به میدان برود.