خورخه فوساتی پس از شکست یک بر صفر مقابل سپاهان اظهار داشت:‌ تیم ما شروع بسیار بدی داشت و دلیل آن هم این بود که بیش از 5 جلسه تمرین نکرده بودیم. البته باید بگویم که نمی‌خواهم بهانه بیاورم اما زمین مسابقه هم شرایط خوبی نداشت.
وی افزود: پس از 20 دقیقه بازیکنان ما اعتماد به نفس خود را به دست آوردند و عملکرد بهتری را به نمایش گذاشتند.
سرمربی السد قطر با تبریک به تیم سپاهان گفت: پیش از این هم گفته بودم که بازی سختی را مقابل سپاهان خواهیم داشت و مقابل تیمی بازی کردیم که نتایج خوبی را در گذشته در لیگ قهرمانان گرفته است.
فوساتی عنوان کرد:‌ در نیمه دوم بهتر شدیم و حتی پس از 10 نفره شدن سپاهان امکان رهایی از شکست را داشتیم. البته این نتیجه نهایی نیست و یک بازی دیگر را باید در قطر برگزار کنیم که امیدواریم بتوانیم با پیروزی در آن بازی به دور بعد صعود کنیم.
سرمربی السد در پاسخ به این سؤال که در این بازی خوش‌شانس بودید یا خیر، اظهار داشت:‌ ما نمی‌توانیم منتظر شانس بمانیم. شانس را باید پیدا کرد. عملکرد یک تیم می‌تواند تعیین کننده باشد و گلی هم که به ثمر می‌رسد پیامد عملکرد آن تیم است نه شانس. البته در نیمه اول نمی‌توان از واکنش خوب دروازه‌بان‌مان صرف نظر کرد.
فوساتی در پاسخ به این سؤال که آیا فکر نمی‌کنید نتیجه بازی برگشت باعث اخراج شما شود، گفت: طرح این موضوع مانند یک شوخی است.
وی در پاسخ به سؤال دیگری در مورد اینکه شما در کنار زمین عصبانی بودید اما در کنفرانس خبری با آرامش ظاهر شدید، گفت: کسانی که مرا می‌شناسند از اخلاق من آگاه هستند و من همیشه برای پیروزی تیمم دست به هر کاری می‌زنم.