خورخه فوساتی" در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل سپاهان ایران ضمن بیان مطلب فوق گفت: این بازی برای ما مانند همه دیدارهای آسیایی است اما خیلی خوش شانس بودیم که بازی رفت 3 بر صفر به سود ما به پایان رسید.

وی ادامه داد: با این نتیجه هم در بازی فردا چهارشنبه کار راحتی نداریم و با تمام توان به میدان می‌رویم و تلاش زیادی انجام خواهیم داد تا بتوانیم به مرحله نیمه نهایی صعود کنیم.

سرمربی اروگوئه‌ای تیم السد قطر اضافه کرد: احساسم این است که با توجه به پیروزی در بازی رفت به مرحله نیمه نهایی صعود کرده‌ایم اما این به آن معنی نیست که سپاهان را در بازی فردا دست کم بگیریم.

وی در پاسخ به این سئوال که چه احساسی دارید تیم شما با رای کنفدراسیون فوتبال آسیا در بازی رفت پیروز شده است، اضافه کرد: من نمی خواهم در این خصوص صحبت کنم اما باید بگویم دوست ندارم در هیچ مسابقه‌ای تیمم بازنده شود. این بار نتیجه خارج از زمین رخ داده اما من خوشحال نشدم زیرا دوست داشتم در جریان بازی به پیروزی برسیم.

فوساتی در پایان گفت: به نظر من اگر حتی نتیجه بازی رفت تغییر نمی‌‌کرد و ما یک بر صفر بازنده بودیم در بازی فردا می‌توانستیم با شکست دادن سپاهان به نیمه نهایی صعود کنیم.

در حالی که چندین خبرنگار ایرانی در این نشست خبری حضور داشتند اما حامد اصفار مسئول امور بین‌الملل باشگاه سپاهان بدون توجه به خبرنگارهای ایرانی جلسه را ترک کرد که این مسئله باعث ناراحتی خبرنگاران ایرانی حاضر در جلسه شد.

دیدار برگشت تیم های فوتبال السد قطر و سپاهان اصفهان در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا چهارشنبه شب در ورزشگاه جاسم بن حمد دوحه برگزار خواهد شد.