جواد کاظمیان در نشست خبری پیش از تمرین امروز در مورد بازی با فلسطین گفت: نکته اصلی بازی با فلسطین این بودکه آنها نیز مانند بحرین بسته بازی می‌کردند و این می‌توانست تمرین خوبی برای ما در بازی با بحرین باشد. نیمه دوم توانستیم گل‌های زیادی به ثمر برسانیم و اگر در نیمه اول هم زودتر به گل می رسیدیم به این تیم گل‌های بیشتری می‌زدیم.

وی ادامه داد: در صورتی که در این مسابقه یک بر صفر یا دو بر صفر پیروز می‌شدیم می‌گفتند نتوانستند به فلسطین زیاد گل بزنند. اکنون که 7 گل زده‌ایم می‌گویند فلسطین ضعیف است.

کاظمیان تصریح کرد: مربیان بزرگ دنیا پیش از بازی‌های مهم برای تیم‌شان بازی‌های آسانی در نظر می‌گیرند و کی‌روش هم همین کار را کرد.

وی در مورد آخرین بازی ملی خود گفت: من در زمان قطبی در بازی با مقدونیه بازی کردم که بین دو نیمه هم تعویض شدم و پس از آن دیگر به تیم ملی دعوت نشدم. در جام ملت‌ها نیز به ازبکستان گل زدم.

ملی‌پوش پرسپولیس در مورد عملکرد خود در تیم ملی در زمان کی‌روش گفت:‌ من با وجود آنکه 30 ساله هستم اما انگیزه زیادی در تیم ملی دارم و در بازی مینی کمپ که بین بازیکنان تیم ملی برگزار شد با تمام وجود بازی کردم. زیرا بازیکنان می‌گفتند کی‌روش بر روی این بازی دقت زیادی می‌کند و بر ذهنش تاثیر می‌گذارد. بازیکن خوب هم در تیم ملی زیاد داریم.

وی در مورد اینکه در فهرست 21 نفره ابتدایی تیم ملی نامش در فهرست نبود، اما بعدا به تیم ملی دعوت شد، گفت: فکر می‌کردم جز 23 یا 24 بازیکن دعوت شده به تیم ملی باشم. وقتی اسمم در لیست 21 نفره اعلام نشد می‌دانستم که دعوت می‌شوم و خوشحالم که کی‌روش من را به تیم ملی دعوت کرد. مربی که با بزرگترین فوتبالیست‌های دنیا کار کرد و امیدوارم جز تیم‌ او باشم.

کاظمیان در مورد اینکه از بین بازیکنان حاضر در تیم ملی چند نفر می‌توانند در جام جهانی حضور داشته باشند با توجه به اینکه برخی از آنها پا به سن گذاشته‌اند،‌گفت: شاید فقط علی کریمی که 33 ساله است. سایر بازیکنان در مرز 29 و 30 سال قرار دارند. جام جهانی نیز 2 سال دیگر برگزار می‌شود که در آن موقع این بازیکنان 32 ساله هستند و 32 سالگی برای بازیکنان سن زیادی نیست. 10 بازیکن ما در این مرز هستد که در جام جهانی 32 ساله خواهند بود. مهم این است که تیم ملی به جام جهانی برود و این بازیکنان باشند یا نباشد. مهم حضور در جام جهانی است.