صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: سپاس و قدر دانی از ! ALi LOVE !

پیش فرض سپاس و قدر دانی از ! ALi LOVE !

با سلام خدمت تمامی کاربران انجمن گفتگوی سناتورها
    بعد از مدتها رکورد بیشترین پست دهده انجمن سناتورها توسط ! ALi LOVE ! شکسته شد.

ارسال بیش از 10.000 پست و مدیریت در چت روم سناتورها واقعا وقت ،پشتکار ، علاقه و انگیزه بالایی لازم داره و من موفقیت وب سایت سناتورها را ، داشتن کاربرانی فعال چون علی میدانم و جا داره در اینجا از زحمات شما کاربر دلسوز و فعال تشکر و قدردانی کنم .

و از دیگر کاربران سایت که با فعالیت و تلاش خود باعث پیشرفت این سایت شده اند نیز کمال تشکر و سپاس را دارم .

فلفل نمك *** MEGAMAN *** garfield *** bos3000 *** soheil_g *** GOLDEN_BOY *** B@RBOD *** azadeh *** ! asal *** .::MOBIN::. *** sali_k26 *** comep *** ghazaghi

سلام منم به ! ALi LOVE ! عزیز تبریک میگم

واقعا 10000 تا پست کار آسونی نیست خیلی وقتگیر زمانبر و ... هستش .

شاید در انجمن های دیگه ببینیم که کاربری به این تعداد پست رسیده باشه اما واقیعت اینه که بابت پست هایی که زده رقمی دریافت کرده و یا توی چیزی شریک شده اما تنها عشق و علاقه به سناتورها می تونه بدون هیچ چشم داشتی یه همچین رکوردی خلق کنه.

سناتور عزیز اسم خیلی ها رو برد اون ها هم زحمت کشیدن بدون شک. اما خوب نشد که بمونن اما امیدوارم هر جا باشن خوش باشن

من هم که 2 سال دیگه موندنم تمدید شد

مدیر بازنشسته

Icon100 ممنونم سناتور & مبین

سلام سناتور جان مرسی شما لطف دارین من اینجا رو دوست دارم پست هایی که گذاشتم وظیفه من بوده اینقدر خجالتم ندین بازم ممنونم .

سلام مبین جان ممنونم همون که خودت گفتی
    تنها عشق و علاقه به سناتورها می تونه بدون هیچ چشم داشتی یه همچین رکوردی خلق کنه.

کاربر سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط .::MOBIN::. نمایش پست ها
    سلام منم به ! ALi LOVE ! عزیز تبریک میگم

واقعا 10000 تا پست کار آسونی نیست خیلی وقتگیر زمانبر و ... هستش .

شاید در انجمن های دیگه ببینیم که کاربری به این تعداد پست رسیده باشه اما واقیعت اینه که بابت پست هایی که زده رقمی دریافت کرده و یا توی چیزی شریک شده اما تنها عشق و علاقه به سناتورها می تونه بدون هیچ چشم داشتی یه همچین رکوردی خلق کنه.

سناتور عزیز اسم خیلی ها رو برد اون ها هم زحمت کشیدن بدون شک. اما خوب نشد که بمونن اما امیدوارم هر جا باشن خوش باشن

من هم که 2 سال دیگه موندنم تمدید شد

منم به علی جان تبریک میگم امیدوارم در تمام مراحل زندگی موفق باشی -موبین جان به خاطر تمدید حضورت تبریک میگم

مدیر بازنشسته

اول اول سلام به همه دوستای سناتوریه گلمدلم براتون تنگ شده هوارتا .این درس نمیذاره که همیشه پیشتون باشم ولی تو همه لحظاتم به یاد اینجا و همه خاطره های خوب و بدش هستم ....عمرا اگه فراموشش کنم
    مثل اینکه دیر رسیدم ولی منم به داداش علی گلم تبریک میگم .واقعا واسه سایت زحمت میکشه همونطور که بقیه گفتن علی عاشق سناتورهاست همه جوره تکه مخصوصا تو خوبی و مهربونی و سادگی و ... اینو از ته ته دلم میگم خودشم میدونه چقدر دوسش دارم
    واقعا خسته نباشییییییی ....حالا که اول شدی باید شیرینی بدی بریم کافی شاپ من و تو .امل...
    جا بقیه بچه ها میخورریمخسیس بازی در بیاری من میدونمو تو ااااااا(just kiding)

راستی سناتور خیلی گلی شمام خسته نباشی .من دوست ندارم عین خیلی های دیگه برم و دیگه نیام اینجا ... هرموقع که بتونم میام.چون هیچجایی واسم عین سناتورها نبوده و نیست

جمیعا ددددددووووووسسستتتتتتتووووون دددددداااااااااااررررررررم

ویرایش توسط ! asal ! : 2011/11/25 در ساعت 17:06

مدیر بخش آشپزی

ببخشيد منم دير پست رو ديدم تبريك دير گفتم خيلي تبريك مي گم علي ايشا الله هميشه تو همه ي مراحل زندگي موفق باشي

مدیر بازنشسته

امیدوارم در تمام مراحل زندگی شاد موفق و پیروز باشیدALi love

منم از زحمات شما بسیا ممنونم و نیز امید وارم که در سال جدید هم موفق و موید یاشید !ali love!

معاونت سایت

من بي نهايت از علي تشكر ميكنم وهميشه بهترينها رو واسش اروز ميكنم ايشالله هميشه موفق و سر بلند باشه چون لياقتش و داره

کاربر سایت

تبریک میگم علی اقا امیدوارم این رقم چند برابر بشه شاد سربلند در پناه حق

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع