دايي به ديدار كفاشيان رفت
سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران به ديدار رئيس فدراسيون فوتبال رفت. آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس در فصل جدید1390-1391

به گزارش خبرگزاري فارس، علي دايي سرمربي تيم فوتبال پرسپوليس تهران در حالي كه امروز در حال گفت و گو با برخي از بازيكنان و خبرنگاران در جريان تمرين پرسپوليس بود، تمرين را نيمه كاره رها كرد.
وي پس از اينكه متوجه شد پدر علي كفاشيان رئيس فدراسيون فوتبال فوت كرده است و مراسم او بعد از ظهر امروز برگزار خواهد شد در اواسط تمرين دقايقي با بازيكنان و مياچ به گفت و گو پرداخت و سپس عازم محل برگزاري مراسم ختم پدر رئيس فدارسيون فوتبال شد.

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس در فصل جدید1390-1391

من فکر چشمای توام
تو بیخیال قلب من

با من بمون تنهـــا نرو
قید همه چیو بزن

آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس در فصل جدید1390-1391

خوردبين: ارتباط دايي و كاشاني خوب بود، اما ديگران مشكل‌ساز شدند
سرپرست تيم فوتبال پرسپوليس گفت: سرپرست باشگاه و سرمربي تيم ارتباط خوبي با همديگر داشتند،‌ اما ديگران بين آنها مشكلاتي را به وجود آوردند. آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس در فصل جدید1390-1391

محمود خوردبين در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس، اظهار داشت: با توجه به سختي‌هايي كه كشيده بوديم تا به فينال جام حذفي راه پيدا كنيم به نظرم روز گذشته بازي قابل قبولي را به نمايش گذاشتيم. شايد خيلي‌ها بگويند كه چون ملوان 10 نفره بود ما به برتري رسيديم، اما بايد اين را دانست كه اگر مدافع ملوان حميد علي عسگر را با آن خطا متوقف نمي‌كرد توپ ما وارد دروازه حريف مي‌شد و مطمئن باشيد آن وقت روحيه بازيكنان ما براي زدن گل‌هاي بعدي چند برابر مي‌شد.

وي افزود: شك نكنيد داور به درستي بازيكن ملوان را اخراج كرد و به نظرم ملوان تيم جواني است كه خيلي خوب فوتبال را در كمال جوانمردانه بودن به نمايش مي گذارد. آنها در ورزشگاه آزادي به دنبال ضد فوتبال نيامدند و به نظرم روز خوبي را داشتند.
خوردبين خاطرنشان كرد: ما مي‌توانستيم گل‌هاي بيشتري را به ملوان بزنيم و حداقل دو پنالتي ديگر براي ما اعلام مي‌شد، اما داور از اين كار خودداري كرد. در انتهاي بازي به داور گفتم كه در چند صحنه مخصوصا در صحنه‌اي كه به نوروزي به جاي گرفتن پنالتي اخطار داد، اشتباه كرده است چون آن مورد صددرصد پنالتي بود. به هرحال ما تعداد گل‌هايمان اگر بيشتر مي‌شد در انزلي راحت‌تر به ميدان مي‌رفتيم، اما باز هم اين نتيجه بد نيست و اميدوارم در انزلي نيز نتيجه خوبي را به دست آوريم.

خوردبين همچنين در خصوص افراد غير مسئول پس بازي در رختكن پرسپوليس نيز گفت: به نظر من يك سري آدم‌هايي كه به دنبال منافع خودشان هستند دوباره سراغ پرسپوليس آمدند. به اين آقايان هرچه احترام مي‌گذاريم وضعيت بدتر مي‌شود. نمي‌دانم به دنبال چه چيزي هستند؟ چون فقط در روزهاي خوب دنبال اين تيم هستند.
وي افزود: اينها آدم‌هايي هستند كه قبلا پشتيبان آنها بوديم، اما به جاي اينكه با ما رفاقت كنند به دنبال هدف ديگري بودند. اكنون بعضي از اين افراد حرف نمي‌زنند و به جاي خود اشخاص ديگري را به سراغ پرسپوليس مي فرستند. من اين افراد را به خدا واگذار مي‌كنم. من در پرسپوليس دنبال پول و منافع شخصي نبودم و علاقه قلبي به اين تيم دارم، اما برخي‌ها هستند وقتي پرسپوليس در حال رسيدن به يك جام است دور و اطراف اين تيم پيدا مي‌شوند چون اينها دنبال شهرت هستند.

خوردبين يادآور شد: فعلا نمي توانم پاسخ خاصي به اين آقايان بدهم و فقط آنها را به خدا واگذار مي‌كنم، چون در كنار پرسپوليس به دنبال اهداف ديگري هستند. اين افراد نمي‌داند چه حرف‌هايي را بر زبان مي‌آورد. من براي روزنامه‌هايي متاسفم كه حرف‌هاي اين افراد را روي صفحات روزنامه خود چاپ مي‌كنند. اينها افراد كوچكي هستند كه دلشان براي پرسپوليس نمي‌سوزد و به دنبال اهداف خودشان هستند.
خوردبين در جواب سوالي كه چرا شما از ورود اين افراد در رختكن خودداري نكرديد، نيز گفت: آنها پس از اينكه دقايقي با علي دايي صحبت كردند به يكباره وارد رختكن شدند و من به همين دليل حرفي نزدم.

سرپرست پرسپوليس در پاسخ به اين سوال كه آيا دوست داريد رابطه حبيب كاشاني و علي دايي در فينال جام حذفي خوب شود، گفت: من خوشحال مي‌شوم كه اين اتفاق بيفتد. من از خوشحالي و دوستي در پرسپوليس هميشه شاد مي‌شوم. به نظرم دايي و كاشاني هر دو نفر در پرسپوليس خوب كار كرده اند، اما ديگران باعث شدند بين آنها مشكلاتي به وجود آيد، اما اميدوارم اين موضوع زودتر حل شود.
شكري: 3 بار به كميته انضباطي رفتيم، اما هوار محمد نيامد
مدير حقوقي باشگاه پرسپوليس گفت: در پي احضار از سوي كميته انضباطي 3 بار براي روشن شدن تكليف هوار ملا محمد به اين كميته رفتيم، اما بازيكن عراقي استقلال نيامد. آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس در فصل جدید1390-1391

شكري در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشي خبرگزاري فارس در خصوص پرونده هوادر ملا محمد اظهارداشت: همان‌طور كه همه مي‌دانند ما از اين بازيكن شكايت كرده‌ايم، اما طبق تعيين وقتي كه شده بود به كميته انضباطي فدراسيون فوتبال بنا به دعوتي كه شده بود رفتيم، اما هوار ملا محمد بنا بر دلايل نامشخصي حضور پيدا نكرد و حتي نماينده او نيز نيامد.

وي افزود: به همين دليل از كميته انضباطي فدراسيون فوتبال درخواست كرديم كه هرچه سريع‌تر در خصوص ايشان راي داده شده و ما به ابلاغ شود ما بسيار تاكيد داريم تا طبق قانون با هوار ملا محمد برخورد شود.
وي در خصوص پرونده شركت آلفا نيز گفت: اين پرونده بسته شده، اما با جديت پيگير هستيم تا 300 هزار دلاري كه بايد به ما پرداخت مي‌شد به حساب باشگاه واريز شد. مكاتباتي را در اين زمينه انجام داديم كه پيگير هستيم تا پول خود را دريافت كنيم.
حضور دايي با لباس شخصي و تمركز پرسپوليسي‌ها به مصاحبه مدافع استقلال
تمرين تيم فوتبال پرسپوليس صبح امروز در زمين درفشي‌فر برگزار شد. آخرین اخبار باشگاه پرسپولیس در فصل جدید1390-1391

به گزارش خبرگزاري فارس، تمرين تيم فوتبال پرسپوليس پس از پيروزي 4 بر 2 در ديدار رفت از فينال جام حذفي ايران مقابل ملوان، امروز ساعت 10:30 دقيقه در زمين درفشي فر پيگيري شد.
ابتدا علي دايي كه با لباس شخصي در تمرين امروز بود به مدت 10 دقيقه با بازيكنان صحبت كرد .سپس بازيكنان اصلي در ديدار روز گذشته زير نظر مولايي به ريكاوري پرداختند و بازيكنان ذخيره نيز زيرنظر مياچ به مرور كارهاي تاكتيكي و پاسكاري در حال حركت پرداختند.

* در تمرين امروز شوخي و خنده بين بازيكنان و مخصوصاً علي دايي حرف اول را مي‌زد كه در نوع خود بسيار جالب بود، حتي اين خوشحالي پرسپوليسي‌ها باعث شده بود كه تا تداركات تيم هم با فريادهاي بلند خوشحالي خودش را بروز بدهد.

* 2 نفر از بوق‌چي‌هاي سابق پرسپوليس در تمرين امروز حضور پيدا كردند و با فريادهاي بلند از بازيكنان و دايي تشكر كردند.

* در تمرين امروز غلامرضا رضايي، جلال اكبري، تياگو و محمد پروين غايب بودند.

* هادي نوروزي با لباس شخصي در تمرين امروز حضور داشت، اما تمرين نكرد.

* مجتبي شيري تمرينات پرفشارتري را نسبت به ساير بازيكنان همراه با حسين عبدي برگزار كرد.

* شوت‌زني به دروازه و زدن ضربات ايستگاهي در مرحله دوم تمرين بازيكنان ذخيره بود.

* فقط 10 هوادار از روي سكوها تمرين امروز را تماشا مي‌كرد.

* فريادهاي مياچ و انتقاد او از مهاجمان بي‌دقت در نوع خود بسيار جالب بود.

* محمود خوردبين پيگير بازيكنان سه اخطاره قرمزپوشان بود.

*بازيكنان ذخيره پرسپوليس در مرحله پاياني به سانتر از جناحين و ضربه به توپ پرداختند.

* در حاشيه تمرين رحمان احمدي با يكي از بازيكنان برخوردي داشت كه كمي احساس ضعف كرد، اما سريعا از جاي خود بلند شد و به تمرين ادامه داد.

* در انتهاي تمرين محمد دايي، برادر سرمربي پرسپوليس در تمرين حضور پيدا كرد و دقايقي با علي دايي به گفت‌وگو پرداخت.

*مصاحبه اميرحسين صادقي، مدافع تيم استقلال مبني بر مذاكره اش با مسئولان باشگاه پرسپوليس مورد توجه بازيكنان و اعضا كادر فني پرسپوليس بود و بازيكنان در اين زمينه با يكديگر صحبت كردند.

* تمرين امروز پرسپوليس ساعت 11:40 به پايان رسيد و فردا صبح پيگيري خواهد شد.