نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: فريبا: ازکميته انضباطي به کجا بايدشکايت کرد؟

مدیر بازنشسته
    سپاس ها
    6,137
    سپاس شده 4,760 در 3,418 پست
    نوشته های وبلاگ
    339

Icon100 فريبا: ازکميته انضباطي به کجا بايدشکايت کرد؟

بهتاش فریبا در مورد بازی راه آهن و استقلال و تساوی یک بر یک در این دیدار اظهار داشت: بازی روز گذشته سخت بود. در بازی با سایپا با بازی بسته روبه‌رو بودیم اما در مصاف با راه آهن موقعیت زیاد داشتیم که نتوانستیم از این فرصت ها استفاده کنیم. بازیکنان ملی پوش ما خیلی خسته بودند. تیموریان چند کرنر زد که تا تیر نیامد. این از خستگی بود.اگر توپ های اولی که ابتدای بازی نصیب ما شد گل کرده بودیم شرایط فرق می کرد.

وی در پاسخ به این سؤال چرا با وجود خستگی ملی پوشان از سایر بازیکنان تیم استفاده نشد، عنوان کرد: وقتی 5 بازیکن ملی پوش داریم نمی توانیم همه آنها را کنار بگذاریم. توپ هایمان گل نشد. داور هم ما را اذیت کرد. پنالتی مسلم روی فرهاد مجیدی گرفته نشد. قسمت نبود که این بازی را ببریم.

فریبا در خصوص اینکه فرهاد مجیدی اعلام کرده با این شرایط مالی استقلال پنجم هم نمی شود، گفت: استقلال و پرسپولیس همیشه مثل هم بوده اند و از یک جا درآمد خود را کسب می کنند. بازیکنان ما وقتی شنیدند که پرسپولیس پول گرفته به لحاظ روحی تحت فشار قرار گرفتند. البته ما هم شنیدیم که قرار است امروز مقداری پول بدهند اما تا قبل از اینکه خبر برسد پرسپولیس زودتر به پول رسیده بازیکنان ما بدون اعتراضی مشغول کار خود بودند و خوب هم نتیجه می گرفتیم.

مربی استقلال خاطر نشان کرد: بازیکنان مدام می گفتند چرا پرسپولیسی ها زودتر از ما پول گرفته اند. البته این صحبت هایی که می کنم توجیه نیست. بچه ها باید بازی بهتری مقابل راه آهن نشان یم دادند.

فریبا در ادامه گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص اینکه آیا توانست مطالبات مالی اش را از صنعت ساری بگیرد یا خیر گفت: نه تنها پولی از این باشگاه نگرفته اند خیلی جالب است که برای پول نگرفته برای من مالیات 14 میلیون و 600 هزار تومانی نوشته اند. من می خواهم از آقای حسن زاده رئیس کمیته انضباطی بپرسم اگر کسی از دست کمیته انضباطی شاکی باشد باید این شکایت را به کجا ببرد؟

وی تصریح کرد: من می خواهم بدانم پشت سر تیم صنعت ساری چه کسی است که نه حرف کفاشیان نه نبی و نه کمیته انضباطی را نمی خواند؟ بهروان بر چه اساسی مجوز بازی این تیم را صادر کرده درحالی که هنوز بدهی های خودش را پرداخت نکرده است.

2. کاربر روبرو از پست مفید ! ALi LOVE ! سپاس کرده است .

کلمات کلیدی این موضوع