اردکی که همه جا دنبال صاحب خود می رود

اردکی که از چند روز پس از تولد بهترین دوست یک مرد انگلیسی 65 ساله است به محبوب ترین شخصیت شهر کوچکی در دنور انگلیس تبدیل شده است.

به گزارش خبرگزاری مهر، "بری هیمن" 65 ساله، پرورش دهنده اردک و غاز ساکن شهر کوچکی واقع در شمال دنور انگلیس است.

سه ماه قبل زمانی که مشغول خارج کردن جوجه اردکهای تازه متولد شده از داخل سکوهای اتاق گرمخانه بود متوجه نگاههای عجیب یکی از جوجه ها شد.

این جوجه اردک که از همان لحظه بهترین دوست خود را پیدا کرده بود تصمیم گرفت همه جا به دنبال "بری هیمن" برود.

اکنون که 11 هفته از آن روز می گذرد این اردک که "استار" نام دارد به محبوب ترین شخصیت این شهر کوچک تبدیل شده است و حتی برای خود صفحه ای هم بر روی فیسبوک دارد.

"استار و بری" همه جا با هم می روند که این شامل گردش صبحگاهی در میدان اصلی شهر، تماشای مسابقات راگبی، ماشین سواری و رفتن به رستوران می شود.

"استار" حتی صبورانه در کنار ورودی سبزی فروشی می نشیند تا "بری" خریدهای روزانه اش را انجام دهد.

"بری هیمن" در این خصوص گفت: "استار نمی خواهد من را ترک کند و بنابراین اکنون ما همه جا باهم می رویم. من به آن یاد ندادم که دنبالم راه بیفتد اما به نظر می رسد که این کار را دوست دارد. استار یک اردک فوق العاده است. من تا قبل از این هرگز اردکی مثل آن ندیده بودم. استار می خواهد در کنار من اولین جام جهانی راگبی عمرش را هفته آینده تماشا کند. آن تنها 11 هفته دارد و الان در مرحله جوجه اردک زشت است اما می دانم که به زودی شگفت انگیز خواهد شد."

وی افزود: "استار برای خود یک شخصیت دارد و همه را با وسواس خاصی جذب می کند. به نظر می رسد که بچه های خیلی دوستش دارند. شما می توانید بعضی صورتهای متعجب را وقتی که با یک اردک پشت سرتان برای خرید رفته اید تماشا کنید. وقتی کوچکتر بود وقتی برای خرید می رفتم آن را داخل جیب خود می گذاشتم. الان بزرگتر شده است و با خوشحالی بیرون مغازه منتظر من می ماند و هرگز چیزی را به هم نمی ریزد."

براساس گزارش میرور، خوشبختانه "سو" همسر "بری" که یک مدیر عملیاتی است علاقه شوهرش به این اردک را درک می کند.

"بری" پیش از این در استرالیا غواص بود و از شش سال قبل به دنور آمد و فهمید که شیفته پرندگان است. به همین دلیل شروع به پرورش اردکها کرد. اکنون وی علاوه بر استار، 10 اردک و 12 جوجه اردک دیگر هم دارد.