روسیچکی هنگام ضربه ایستگاهی سباستین لارسن که به گل هم تبدیل شد به سمت دروازه برنگشت تا صحنه را نگاه کند و به همین دلیل این انتقاد از او شد که نسبت به گل خوردن تیمش بی تفاوت است.
توماس در بازی منچستریونایتد هم هنگام گل سوم منچستر چنین واکنشی داشت، حتی بعضی می گویند او در حال لبخند زدن نیز بوده است، حالا خود توماس در این مورد می گوید: "آن خنده نبود، یک لبخند تلخ بود از اینکه یک سوپر گل دیگر خوردیم، نیازی نبود برگردم و صحنه را ببینم. وقتی چهره او را دیدم و او در حال خوشحالی بود چه نیازی دارد برگردم؟ من شش سال است اینجا هستم و اینکه کسی فکر کند من داشتم می خندیدم و بقیه هم قبول کنند واقعا باور نکردنی است."
توماس همچنین در مورد شروع نه چندان جالب توپچی ها در این فصل و ادامه فصل نیز گفت: "شروع بسیار سختی برای ما بود ولی فصل طولانی است و من فکر نمی کنم حضور در بین چهار تیم بالای جدول کاری غیر ممکن برای ما باشد. هر بازی بسیار سخت است و شما باید به سختی مبارزه کنید، فصل طولانی است و هنوز امتیازات زیادی باقی مانده، آرسنال باشگاهی بزرگ است که همیشه باید در بین چهار تیم باشد، حتی اگر شروع بدی داشته ایم اما این باید هدف ما باشد."