جنیفر لوپز از آن دسته آدمهایی است که همیشه و در همه حال به عشق خوش بین هستند.

اگرچه این بازیگر و خواننده تا بحال سه ازدواج ناموفق را پشت سر گذاشته است و اخیرا" جدایی خود از همسرش مارک آنتونی را رسما" اعلام کرده است اما هنوز هم به عشق خوش بین است و مطمئن است که دوباره شادی و عشق را تجربه خواهد کرد. آنتونی و جنیفر که دو فرزند دوقلوی سه ساله با نامهای مکس و امی دارند ، 7 سال پیش باهم ازدواج کرده بودند.
او گفت:
"جدایی از مارک، سخت ترین تصمیم زندگی من بود. من واقعا" دلم می خواست که این خانواده برای همیشه حفظ شود و پایدار بماند. این بزرگترین رویای من بود و من برای رسیدن به این رویا، خیلی تلاش کردم. هر دوی ما تلاش کردیم. اما بعضی وقتها تلاشها بی فایده است و این موضوع واقعا" ناراحت کننده و دردناک است. اما من همیشه به عشق خوش بین هستم. من به عشق اعتقاد دارم و و زندگی با عشق هنوز هم بزرگترین رویای زندگی من است."
در مصاحبه ای که قبل از اعلام رسمی جدایی مارک و جنیفر انجام شده بود، داور برنامه امریکن آیدل گفته بود که او و همسرش به سختی تلاش می کنند تا بین کار و زندگی خانوادگی شان تعادل برقرار کنند.
او در این مصاحبه گفت:
" تعادل برقرار کردن بین کار و زندگی خانوادگی هر روز سخت تر می شود. وقتی که تازه ازدواج کرده بودیم و هنوز بچه دار نشده بودیم، بیشتر اوقات می توانستیم با هم باشیم و همراه یکدیگر به همه جا سفر کنیم. در آن زمان من زیاد کار نمی کردم و به همین دلیل وقت بیشتری داشتم. در سالهای اول ازدواجمان من در چند تور همراه مارک بودم و در آن دوران یک فیلم مشترک هم بازی کردیم. اما حالا همه چیز خیلی سخت شده است."
"در حال حاضر خیلی چیزها تغییر کرده و کارها و مسئولیتهای ما بیشتر شده است. همانطور که گفتم در سه سال اول ازدواجمان همه وقتمان را صرف یکدیگر می کردیم. در آن زمان من زیاد کار نمی کردم و بیشتر وقتم را در اختیار مارک قرار می دادم. اما بعد از آن ما صاحب فرزند شدیم و بیشتر وقتمان را وقف فرزندانمان کردیم و من هم دوباره کار کردن را شروع کردم."