نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: رونالدو بعد از هت تريکي ديگر

مدیر بازنشسته
    سپاس ها
    6,137
    سپاس شده 4,760 در 3,418 پست
    نوشته های وبلاگ
    339

Icon100 رونالدو بعد از هت تريکي ديگر

کریستیانو رونالدو، فوروارد پرتغالی رئال مادرید بعد از ثبت هت تریکی دیگر در جریان دیدار شنبه شب تیمش مقابل مالاگا در ورزشگاه لاروسالدا، همچنان با فروتنی صحبت می کرد و در پایان این مسابقه به خبرنگاران اعلام کرد که برد رئال برای او مهمتر از به ثمر رساندن گل است.
    کریس سه گل از 4 گل رئال در این دیدار را به نمایش گذاشت و در نیمه اول بازی نمایش خیره کننده ای را به اجرا گذاشت. آقای گل فصل گذشته رقابتهای لالیگا در پایان این مسابقه به خبرنگاران گفت رویاهای تیم برای او ارزش بیشتری درمقایسه با رویاهای فردی اش دارد
    رونالدو در پایان مسابقه گفت:« من برای گلهایی که زدم واقعا خوشحالم ولی آنچه واقعا مهم است این است که ما چه با گلزنی من و چه بدون گلزنی من به پیروزی برسیم. در بازی شنبه شب عملکرد فوق العاده ای داشتیم. در نیمه اول، شاید بهترین بازی مان در رقابتهای این فصل را شاهد بودیم. شادی گل من و مارسلو هم با درنظرداشتن یک آهنگ برزیلی بود که هردویمان از آن لذت می بریم.»
    رونالدو با سه گلی که در این دیدار به ثمر رساند تعداد گلهایش در رقابتهای این فصل لالیگا را به 10 گل رساند تا با مسی برابر شود.
    رئال با این پیروزی با کسب 19 امتیاز از 8 بازی در صدر جدول لالیگا قرار گرفت و یک امتیاز بیشتر از بارسای رده دومی و دو امتیاز بیشتر از لوانته رده سومی که یکشنبه مقابل ویارئال قرار می گیرد، دارد.

2. کاربر روبرو از پست مفید ! ALi LOVE ! سپاس کرده است .

کلمات کلیدی این موضوع