نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ذوالفقارنسب: برخي‌ها بزرگنمايي مي‌کنند

مدیر بازنشسته
    سپاس ها
    6,137
    سپاس شده 4,760 در 3,418 پست
    نوشته های وبلاگ
    339

Icon100 ذوالفقارنسب: برخي‌ها بزرگنمايي مي‌کنند

بیژن ذوالفقار نسب درخصوص تماس مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با وی و نتایج اخیر این تیم ضمن بیان مطلب فوق گفت: رویانیان با من تماس تلفنی گرفت و با هم در خصوص تیم پرسپولیس گفتگو کردیم اما برای بازگشت من به کمیته فنی باشگاه پرسپولیس نیاز به صحبت بیشتری داریم.
    وی افزود: ازهفته نخست رقابتهای لیگ برتر به جای اینکه آرامش به تیم منتقل شود استرس به تیم منتقل می شد. درحال حاضر به جای آنکه کانالهای تصمیم گیری کمترشود ، می بینیم که عکس این موضوع اتفاق افتاده است . اعضای هیئت مدیره نباید به انجام مصاحبه های حاشیه ای پرداخته و به حاشیه های تیم اضافه کنند.
    عضو سابق کمیته فنی باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در حال حاضر وضعیت تیم پرسپولیس بحرانی شده است. برخی ها می خواهند با بزرگنمایی، تغییر کادر فنی را به عنوان راه حل خروج تیم پرسپولیس از بحران نشان دهند. من موافق تغییر کادر فنی تیم نیستم چون در حال حاضر ایراد اصلی تیم مربوط به حاشیه های تیم است که منجر به استرس و عدم تمرکز در کادر فنی و بازیکنان شده است.
    وی همچنین ادامه داد: در شرایط فعلی کادر فنی نیاز به حمایت در عمل دارد نه در حرف. در حال حاضر پرسپولیس نیاز به یک مهاجم تمام کننده خیلی خوب دارد حتی اگر این مهاجم خارجی باشد هر چند که در دو پست نیز تیم نیاز به تقویت دارد.
    ذوالفقار نسب تاکید کرد: متاسفانه برخی از تماشاگران در ورزشگاهها منافع تیم پرسپولیس را نمی دانند و با شعارهای خود به جای تقویت و ارتقای تیم به تخریب آن می پردازند.
    وی در خاتمه تاکید کرد: به نظر من راه نجات پرسپولیس از بحران تغییر کادر فنی نیست چون در حال حاضر جانشین خوبی که بتواند تیم را از بحران نجات دهد، وجود ندارد و اگر این جانشین موجود بود من نیز با تغییر کادر فنی در این مقطع زمانی موافق بودم. بنابراین باید در شرایط فعلی ضمن حمایت عملی از کادر فنی به آنها فرصت داد.

2. کاربر روبرو از پست مفید ! ALi LOVE ! سپاس کرده است .

کلمات کلیدی این موضوع