نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: تيموريان: استقلال شخصيت قهرماني دارد

مدیر بازنشسته
    سپاس ها
    6,137
    سپاس شده 4,760 در 3,418 پست
    نوشته های وبلاگ
    339

Icon100 تيموريان: استقلال شخصيت قهرماني دارد

آندرانیک تیموریان در گفتگویی صحبت های زیر را مطرح کرد:
    * شرایط استقلال چطور است؟
    وضعیت خوبی داریم. در دو بازی قبلی ۵ امتیاز از دست داده بودیم و نیاز داشتیم مقابل ذوب‌آهن نتیجه بگیریم و سه امتیاز را کسب کنیم. بازی قابل قبولی مقابل ذوب‌آهن انجام دادیم. ذوب‌آهن تیم قدرتمندی بود اما ما خیلی بهتر از آنها بودیم.

*برخی می‌گویند شاید ذوب‌آهن روز خوبی نداشته و گرنه استقلال مقابل راه‌آهن شرایط خوبی نداشت؟
    مقابل راه‌آهن هم مستحق پیروزی بودیم و فرصت های زیادی را از دست دادیم. برخلاف جریان بازی گل خوردیم. برای بازی با ذوب‌آهن تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم.

* از شرایط خودت راضی هستی؟
    در حال حاضر خوبم و مشکلی ندارم.

* فشردگی مسابقات باشگاهی و حضور در تیم ملی آزارت نمی دهد؟
    بازیکن ملی باید در خدمت تیم ملی باشد. خستگی پیش می آید اما چاره ای نیست.

* خیلی ها می گویند وقتی ملی پوشان خسته هستند مظلومی بهتر است از ذخیره ها استفاده کند؟
    ۵ تن از ملی پوشان استقلال در تیم ملی فیکس بازی می کنند پس برای یک مربی باشگاهی خیلی سخت است که این ۵ بازیکن را کنار بگذارد و بخواهد از ذخیره ها استفاده کند. مربی نمی تواند بازیکنش را کنار بگذارد.

* در بازی با ذوب‌آهن جباری نبود. غیبتش احساس شد؟
    نبود یک بازیکن تاثیر خود را می گذارد اما سایرین خوب بودند و توانستیم نبود او را جبران کنیم.

* ظاهرا قرار است برای این بازی دو میلیون تومان هم پاداش بگیرید؟
    نمی دانم. من چیزی نشنیدم.

* پرداخت بخشی از مطالبات بازیکنان در این پیروزی تاثیر گذار بود؟
    صد در صد تاثیر داشت. مطمئن باشید که بازیکنان شارژ روحی شدند. کسی که کار می کند مزد زحمتش را باید بگیرد.

* شنیدیم تو جز بازیکنانی هستی که پولی نگرفتی؟
    من نگرفتم ولی مهم نیست پول دادند یا ندادند. باشگاه ترجیح داد به بازیکنانی که از قبل طلب داشتند و یا نیاز بیشتری داشتند پول بدهند. من ناراحت نیستم.

* استقلال می تواند قهرمان شود؟
    بازی به بازی لیگ فرقی می کند. استقلال تیم قوی است و شخصیت قهرمانی دارد. تیم های دیگر هم در حال تعقیب استقلال هستند. همه تیم ها به هم نزدیک شده اند. هنوز ۱۱ هفته گذشته و فرصت زیاد است.

* جدی ترین رقیب استقلال کدام تیم است؟
    نفت، تراکتورسازی و صبا. این تیم ها در حال حاضر خوب نتیجه گرفته اند.

* از پرسپولیس اسمی نیاوردی؟
    من اسم تیم هایی که امتیازشان به استقلال نزدیک بود را گفتم. متاسفانه پرسپولیس شرایط خوبی ندارد و روی بد فوتبال به آنها نظر کرده است.

* می گویند اگر استقلال هم ببازد مثل پرسپولیس به حاشیه می رود؟
    خدا نکند چنین اتفاقی بیفتد. پرسپولیس حاشیه ندارد بلکه نتیجه نگرفتن این تیم باعث شده این شرایط پیش آید و حاشیه درست کنند.

2. کاربر روبرو از پست مفید ! ALi LOVE ! سپاس کرده است .

کلمات کلیدی این موضوع