این هافبک در شرایطی که چیزی حدود نیمی از مبلغ قراردادش را دریافت کرده است،‌ مسوولان باشگاه‌شان را تهدید به فسخ قراردادش در صورت عدم دریافت نیمی دیگر از مبلغ قراردادش آن هم تا دو هفته دیگر کرد. باید دید واکنش باشگاه به این خواست ستاره عراقی چیست.
نیمکت‌نشینی‌ات مقابل ذوب‌آهن برای هواداران استقلال خیلی عجیب و غیرمنتظره بود...
چرا باید عجیب و غیرمنتظره باشد؟ به‌هرحال من هم یک بازیکن هستم و ممکن است گاهی اوقات نیمکت‌نشین شوم.
این اتفاق در شرایطی افتاد که استقلال مجتبی جباری را هم در اختیار نداشت و از این رو پرویز مظلومی طبیعتا باید از تو استفاده می‌کرد و عدم قرار گرفتنت در ترکیب اصلی به نوعی ریسک محسوب می‌شد!
اول اینکه باید بگویم ذخیره و جانشین جباری نیستم که اگر نباشد بخواهم فیکس بازی کنم. برای خودم جای ثابتی دارم و جایگاهم در تیمش مشخص است. در ثانی این تشخیص سرمربی تیم بود که بازی نکنم.
می‌گویند مظلومی به خاطر غیبت چند روزه‌ات در تمرین از تو شاکی و ناراحت بود و برای اینکه جریمه و تنبیه‌ات کند نیمکت نشینت کرده‌؟!
کاری نکردم که بخواهد جریمه‌ام کند. در تمرینات نبودم چون از قبل مرخصی گرفته و هماهنگ کرده بودم. غیبتم غیرموجه نبود که بخواهم جریمه شوم.
پس چرا مسوولان باشگاه از غیرموجه بودن غیبتت و جریمه مالی‌ات خبر دادند و صحبت کردند؟
مسوولان باشگاه هیچ جریمه‌ای برایم در نظر نگرفتند چون غیبت‌هایم موجه بود و نمی‌دانم کدام­یک از مسوولان از جریمه و غیرموجه بودن غیبت‌هایم صحبت کرده است.
از قول من بنویسید که جریمه نشده‌ام و اخباری که پیرامون جریمه مالی کرار شنیده می‌شود کذب محض است.
بالاخره مشکلات مالی‌ات برطرف شد یا نه؟
نه، مجبور شدم خانه‌ام را بفروشم ولی همچنان مشکل مالی دارم و امیدوارم مسوولان باشگاه استقلال هرچه سریعتر مشکل مالی‌ام را برطرف کنند تا کارم به فروش سایر اموالم نرسد.
تو که بیشتر از سایر استقلالی‌ها پول گرفته‌ای. پس چرا همیشه شاکی هستی؟‌
فعلا که در آخرین پرداختی‌های باشگاه چیزی عاید من نشد. به فتح‌ا...‌زاده گفته‌ام که تا دو هفته دیگر مبلغی که هنگام قرارداد توافق کرده‌ایم را پرداخت کند وگرنه مجبور به فسخ قراردادم می‌شوم.
تاکنون نیمی از مبلغ قراردادت را دریافت کرده‌ای. نکند توقع داری تا قبل از پایان نیم­فصل کل مبلغ قراردادت را دریافت کنی؟‌
توقع دارم پرداخت شود چون از قبل با فتح‌ا...‌زاده همین را توافق کرده بودیم. من یک بازیکن حرفه‌ای و خارجی هستم و باید مسوولان باشگاه به تمام تعهداتی که در قبال من دادند عمل کنند.
یعنی اگر تا دو هفته دیگر مبلغ قراردادت را تمام و کمال دریافت نکنی قراردادت را فسخ می‌کنی؟‌
بله، مسوولان باشگاه باید به قولی که داده‌اند عمل کنند و از بدقولی خوشم نمی‌آید.
بگذریم، بازی با ذوب‌آهن را چطور دیدی؟‌
بازی خوبی بود. هر دو تیم فوتبال خوب و شناوری ارایه دادند. می‌توانستیم به گل‌های بیشتری هم دست پیداکنیم. توپ و میدان در بیشتر دقایق در اختیار ما بود و قطعا اگر حریف‌مان تیم قدری مثل ذوب‌آهن نبود جشنواره گل به راه می‌انداختیم.
با این پیروزی هم که دوباره صدر جدول را پس گرفتید...
تازه اول راه هستیم و تا پایان فصل صدر جدول دستخوش تغییر و تحولات زیادی می‌شود ولی مطمئن هستم در پایان این استقلال است که جام قهرمانی را بالای سرش می‌برد.
مثل اینکه خیلی هم سردت بود؟
بله، با اینکه سومین سال حضورم در ایران را سپری می‌کنم ولی هنوز به لحاظ آب و هوایی با این کشور سازگاری پیدا نکرده‌ام و فصل پاییز و زمستان که می‌شود حسابی سردم می‌شود و چون به هرحال عراقی‌ام و طاقت سرما را ندارم.