نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مظلومي: مقتدرانه پيروز شديم

مدیر بازنشسته
    سپاس ها
    6,137
    سپاس شده 4,760 در 3,418 پست
    نوشته های وبلاگ
    339

Icon100 مظلومي: مقتدرانه پيروز شديم

پرویز مظلومی در نشست خبری پس از بازی با شیرین فراز در خصوص این دیدار اظهار داشت: خدا را شکر که خوب بازی کردیم و به بازیکنان تیمم تبریک می‌گویم. فکر می‌کنم قبل از بازی شرایط تیم‌های دیگر کمی ما را نگران کرد و می‌خواستیم که این اتفاق برای ما رخ ندهد.

وی افزود: عبور از این مرحله برای ما مهم بود چه با یک گل و چه با ۵ گل. هدف ما این بود که بازیکنانی که کمتر در لیگ بازی کرده‌اند به میدان بروند و به بقیه استراحت بدهیم. البته تفاوتی بین آنها نیست و فکر می‌کنم بازیکنان ذخیره ما هم نمره قبولی گرفتند. آنها می‌توانند پشتیبان‌های خوبی در جام حذفی لیگ قهرمانان آسیا و لیگ برتر باشند چون ما در هر ۳ جام هدف‌گذاری کرده‌ایم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا فکر می‌کردید با ۵ گل برنده شوید، گفت: فوتبال به شکلی بود که به دنبال زدن گل اول بودیم و می‌خواستیم آن‌ها را از لاک دفاعی بیرون بکشیم. نیمه اول این کار را انجام دادیم و با تغییرات‌مان روزنه‌های حریف را پیدا کردیم و حتی می‌توانستیم باز هم بیشتر گل بزنیم با این وجود تبریک می‌گویم که تیم ما بازی جوانمردانه‌ای انجام داد؛ اما توان آنها به توان ما نمی‌رسید.

به گزارش فارس، در این لحظه تلفن همراه سرمربی تیم استقلال به صدا درآمد و او مجبور شد موبایل خود را خاموش کند.

وی در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به اینکه استقلال به بلوغ تاکتیکی رسیده است، گفت: دیگر فرقی نمی‌کند که چه مهره‌ای در تیم ما بازی می‌کند و چه تیمی در مقابل استقلال قرار می‌گیرد. جام حذفی، جام شگفتی‌ها محسوب می‌شود و شاید بعضی از تیم‌های بزرگ تیم‌های کوچک را دستکم می‌گیرند و در گرداب غرق می‌شود. در جلسه قبل از بازی گفتم که تیم‌های لیگ برتری حذف شده‌اند و باید بازی را جدی بگیرید و خوشحال هستم که مقتدرانه پیروز شدیم.

در ادامه خبرنگاری سؤال کرد: باز هم استقلال روی نوار موفقیت قرار گرفت و اردوهای تیم ملی آغاز شد. آیا در این خصوص برنامه‌ریزی کرده‌اید، که سرمری استقلال پاسخ داد: باید با این برنامه‌ریزی کنار بیاییم و فکر کنم باز هم ۱۵ روز ملی‌پوشانم را در اختیار ندارم؛ اما از همین حالا درخواست می‌کنم و نامه هم خواهیم زد که بازی ما با صبای قم عقب بیفتد. چون بیستم آبان ماه یک بازی سنگین داریم و پس از آن ملی‌پوشان سفری طولانی به اندونزی خواهند داشت و این از توان بازیکنان من می‌کاهد. امیدوارم سازمان لیگ به ما کمک کند و بازی با صبا عقب بیفتد تا خوب تمرین و ریکاوری کنیم و عدالت هم اینگونه رعایت شود.

سرمربی تیم استقلال تاکید کرد: افتخار می‌کنیم که در جام ولایت شرکت کنیم ولی با تیم نصفه و نیمه نمی‌توانم و اعلام می‌کنم در صورتی که تیمم کامل نباشد با همه احترامی که برای برگزارکنندگان آن قائل هستم شرمنده می‌شویم. چون زمانی که می‌خواهیم با یک تیم خارجی بازی کنیم باید تمامی نیروهایمان را در اختیار داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سؤال که چرا از دقیقه یک تا پایان بازی از جای خود بلند نشدید، گفت: پای من ناراحت است و بازی‌های سبک را به همکارانم واگذار می‌کنم و امروز به خودم استراحت دادم.

سرمربی تیم استقلال در پایان در خصوص اینکه آیا بازیکنان ذخیره رضایت شما را برای بازی‌های آینده در لیگ برتر بدست آوردند یا خیر، گفت: ما این بازیکنان را گرفته‌ایم که از آنان استفاده کنیم تا جانشینان خوبی باشند. ما روی ملی‌پوشانمان هم حساب کرده‌ایم و برای آنان هزینه داده‌ایم و داشتن ۶ ملی‌پوش شوخی نیست و روی عملکرد تیم‌ها اثر گذار است.

2. کاربر روبرو از پست مفید ! ALi LOVE ! سپاس کرده است .

کلمات کلیدی این موضوع