ديگو مارادونا سرمربي کنوني الوصل امارات که تيمش با هفت امتياز و تفاضل گل کمتر نسبت به الجزيره در رده دوم ليگ امارات قرار دارد، يکشنبه شب در دبي پنجاه و يکمين سالگرد تولدش را جشن گرفت.
مارادونا در اين مراسم که بسياري از چهره‌هاي سرشناس باشگاه الوصل و بازيکنان و هواداران اين تيم حضور داشتند، تصريح کرد: از تمامي شما بزرگواران که در اين مراسم حضور يافتيد کمال تشکر و قدرداني را دارم. مطمئن باشيد که روزي هم جشن موفقيت‌هاي الوصل را برگزار خواهيم کرد. دوست دارم از تک تک شما بدون استثناء تشکر و قدرداني کنم. از تماشاگران الوصل مي‌خواهم که در بازي‌هاي بعدي حضور پر رنگ‌تري داشته باشند، چرا که حضور آن‌ها مطمئنا در کسب نتايج تيم تاثير بسزايي خواهد داشت. تمام تلاش خود را براي تبديل شدن به يک مربي خوب و نتيجه‌ گرفتن با الوصل به کار خواهم گرفت.
مارادونا که بسياري او را بهترين بازيکن تاريخ فوتبال جهان مي‌دانند، درباره اين سوال که بهترين بازيکن تاريخ فوتبال جهان چه کسي است، گفت: بدون شک ليونل مسي بهترين بازيکن تاريخ فوتبال جهان است. من تمام آنچه را که داشتم رو کردم، اما مسي چيزهاي زياد ديگري براي ارائه در آينده دارد.
اسطوره فوتبال آرژانتين درباره اين سوال که زيباترين لحظه زندگي‌ او کدام لحظه بوده است، گفت: به دنيا آمدن «بنيامين» نوه‌ام بهترين لحظه زندگي‌ام بوده است. آن لحظه را نمي‌توان با هيچ چيزي عوض کرد. «بنيامين» هم روزي فوتباليست خواهد شد. مطمئنم او هم عاشق فوتبال مي‌شود. در آينده قسمتي از وقتم را براي آموزش و تمرين او به کار خواهم گرفت.
گفتنی است، ليونل مسي ستاره آرژانتيني آبي ـ اناري‌ها هم چند وقت پيش در گفت‌وگو‌ با مجله برزيلي espn، تصريح کرد: مارادونا بهترين بازيکن تاريخ فوتبال جهان است. بازي‌هاي پله را نديده‌ام اما نيازي به اين کار نيست.