نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مظلومي: دو جام مي‌گيرم و مي‌روم

مدیر بازنشسته
    سپاس ها
    6,137
    سپاس شده 4,760 در 3,418 پست
    نوشته های وبلاگ
    339

Icon100 مظلومي: دو جام مي‌گيرم و مي‌روم

پرویز مظلومی با حضور در هجدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ها به سؤالاتی در خصوص مسائل مختلف پاسخ داد. * از جام ولایت آغاز کنیم. سرانجام با چه ترکیبی در این مسابقات شرکت می‌کنید؟

ما 9 نفر را در اختیار نداریم. 6 بازیکن‌مان در تیم ملی هستند، زندی و مجیدی از قبل مرخصی گرفته‌اند و کرار هم در تیم ملی عراق حضور دارد. با این شرایط چگونه می‌توانیم با تمام نفرات در این مسابقات شرکت کنیم؟ حتما در این مسابقات حاضر خواهیم شد اما باید ترکیب‌مان را با تیم امید تلفیق کنیم. وقتی تیم پاراگوئه‌ای در این مسابقات حاضر می‌شود ما هم باید با تمام ترکیب‌مان در این مسابقات به میدان برویم. تیم‌های استقلال و پرسپولیس نباید ضعیف شوند و در چنین جام بزرگی با ترکیب نصفه و نیمه به میدان بروند. با تمام احترامی که برای برگزار کنندگان این جام قائل هستم اما اعتقاد دارم این مسابقات باید در زمان مناسبی برگزار شوند تا تیم‌های با ترکیب کامل به میدان بروند.
    * در بازی استقلال مقابل مس سرچشمه صحبت‌هایی بین تیموریان و عمران زاده رد و بدل شد. در این خصوص توضیح بدهید.
    صددرصد با این مسئله برخورد خواهیم کرد اما باید بگویم یک درگیری لفظی کوچک بود و آنچنان بزرگ نیست. این اتفاق در اکثر مسابقات می‌افتد و بازیکن تحت فشار عصبی می‌شود و بارها چنین مسائلی در میادین مختلف اتفاق افتاده است. با این حال برای اینکه جلوگیری شود برخورد خواهیم کرد و با آنها جلسه می‌گذاریم.
    * دلیل این بگو مگو چه بود؟
    سر یک پاس که به هم ندادند بگو مگو کردند و به خاطر اینکه توپ‌هایشان داخل دروازه نمی‌رفت کمی عصبی شده بودند.
    * ظاهرا باز هم به خاطر نداشتن ملی پوشانتان ناراحت هستید؟
    مشکل من به خاطر نبود چند ملی پوش نیست، ناراحتی من این است که این 6 ، 7 ملی پوش وقتی بر می‌گردند چه شرایطی دارند و چگونه 3 روز بعد از بازگشت از اندونزی در تمرینات ما حاضر می‌شوند. من بیشتر نگران این مسئله هستم و نگران نیستم چرا آندو تیموریان در بازی با صبای قم حضور ندارد.
    * ظاهرا درخواست کرده‌اید که این بازی به تعویق بیفتد؟

بارها و بارها در رسانه‌ها اعلام کره‌ایم و خواسته‌ایم که این بازی عقب بیفتد.

* عزیز محمدی اعلام کرد که اگر طبق نظر کی‌روش فاصله بازی‌های ملی و باشگاهی 4 روز باشد به ضرر تیم ملی خواهد بود. در این خصوص چه صحبتی دارید؟
    من فکر نمی‌کنم اگر بازی ما یک روز عقب بیفتد کسی ضرر کند. این ما هستیم که در حال حاضر ضرر می‌کنیم. من بی دلیل صحبت نمی‌کنم و با منطق حرف می‌زنم. تیم ملی روز 20 آبان در بحرین بازی دارد و بیست و چهارم راهی اندونزی می‌شود و نزدیک به 18 ساعت برای بازگشت به ایران پرواز خواهد داشت. این بازیکنان با چه وضعیتی به ما خواهند رسید. حالا تصور کنید همه بازیکنان هم بازی کنند و با این شرایط در 10 روز 3 بازی سنگین را پشت سر می‌گذارند. این وسط چه کسی ضربه می‌بیند؟ وقتی بازیکن مصدوم شود هم تیم ملی ضرر می‌کند و هم استقلال. فشاری که خسرو حیدری تحمل کرد باعث شد پای او کش بیاید. اینجا تیم ملی هم ضرر می‌کند.
    * پس شما می‌گوید که سازمان لیگ باید همکاری داشته باشد؟
    صد در صد همین گونه است. کی‌روش به ما قول داد که این کار انجام شود اما نشد.
    * به نظر شما در بین 4 تیم صدر جدول تا امروز کدام یک ثبات بیشتری داشته‌اند؟
    نفت تهران و استقلال بدون نوسان عمل کردند و هیچ کس فکر نمی‌کرد نفت این گونه نتیجه بگیرد. البته من فکر نمی‌کنم نفت بتواند هم پای استقلال بیاید.
    * بعد از گذشت 12 هفته کدام تیم را مدعی می‌دانید؟
    قضاوت زود است اما استقلال، تراکتورسازی و سپاهان تیم‌های بسیار خوبی هستند و مدعی خواهند بود.
    * پرسپولیس چطور؟
    این تیم تلاش می‌کند سهمیه آسیارا بگیرد.
    * مربیانی که به استقلال می‌آیند برای خود پیش بینی‌هایی دارند که چند وقت در این تیم می‌مانند. شما چه زمانی را برای خود پیش بینی کرده‌اید؟
    من 2 سال فرصت خواستم و به همین خاطر هم قرار داد 2 ساله بستم به همین خاطر مطمئن باشید بعد از 2 سال می‌روم. چون دیگر نمی‌توانم این همه فشار را تحمل کنم. (باخنده)
    * اگر استقلال را قهرمان نکنید چطور؟
    در این صورت نمی‌روم.
    * بعد از گذشت 18 ماه از حضور در استقلال به خود چه نمره‌ای می‌دهید البته دربی چهارم را در پیش دارید؟
    اگر اجازه بدهند کار کنیم، موفق می‌شویم. من به خودم نمره نمی‌دهم و معلمان باید نمره من را بگویند. معلمان من رسانه‌ها هستند. مطمئن باشید اگر حاشیه سازی نکنند و سنگ اندازی انجام نشود. این تیم دربی چهارم را هم از پرسپولیس می‌برد و امسال دو جام کسب خواهد کرد و آن زمان مظلومی با خیال راحت دین خود را ادا کرده و از استقلال می‌رود. به جایی می‌روم که با آرامش بهتری کار کنم.
    * مسائل مالی به کجا انجامید؟
    درصدی از این مشکلات حل شده و فتح الله زاده در حال تلاش است. هیئت مدیره نیز زحمت می‌کشد و امیدوارم هر چه سریع‌تر مشکلات حل شود. چون هنوز درصد زیادی از مطالبات بازیکنان باقی مانده است.

2. کاربر روبرو از پست مفید ! ALi LOVE ! سپاس کرده است .

کلمات کلیدی این موضوع