مورینیو، سرمربی رئال، علی رغم پیروزی 7-1 تیمش مقابل اوساسونا، بازی خوب حریف را مورد ستایش قرار داد.
سرمربی پرتغالی معتقد است نتیجه نهایی بازتاب دهنده کل اتفاقات بازی نیست.
او در کنفرانس مطبوعاتی پایان بازی گفت:" نتیجه نشان دهنده اتفاقات نیمه اول نبود. آنها پا به پای ما جنگیدند. در نیمه دوم ما بهتر بازی کردیم و از موقعیت های مان استفاده کردیم. بازی مقابل 10 نفر ساده تر بود و می توانستیم به گل های هشتم و نهم هم برسیم. من بازی نیمه اول اوساسونا را دوست داشتم.
ما بازی خوبی ارائه دادیم و با جدیت بازی کردیم. ما شایسته پیروزی های اخیر بودیم. به یاد ندارم در دیداری بدون اینکه شایستگی اش را داشته باشیم، به پیروزی رسیده باشیم. ما در 10 دیدار اخیر با شایستگی به پیروزی رسیدیم و این به خاطر بازی های خوب مان است. ما در هر بازی نمایش های خیلی خوبی ارائه می دهیم."
بازی امروز رئال و اوساسونا در ساعتی غیرمعمول برگزار شد و آقای خاص از طرفدارانی که به ورزشگاه آمدند، تشکر کرد.
"می خواهم از هوادارانی که ما را تنها نگذاشتند ، تشکر کنم زیرا بدون آنها، ورزشگاه خالی می شد. من زمان بازی را دوست داشتم اما باید دید طرفداران هم از این زمان خوش راضی هستند یا نه. من دوست دارم تماشاگران ورزشگاه را پر کنند."
او همچنین در مورد نوری شاهین که در این دیدار، اولین بازی اش را برای رئال انجام داد، گفت:" این یک بازیکن عالی برای شاهین بود. هم از نظر فیزیکی و هم ذهنی تحت فشار قرار گرفت. این برای او عالی بود زیرا مدتی بود که فوتبال بازی نکرده بود. او راهی طولانی در پیش دارد اما امروز ازمون خوبی را پشت سر گذاشت. او 15 روز فرصت دارد تا به آمادگی مطلوب برسد."
او در پایان در مورد حضور 25 ساله فرگوسن در منچستریونایتد و احتمال حضور او در رئال برای این مدت گفت:" منچستریونایتد باشگاه ویژه ای است و همین طور لیگ برتر. در رئال همه از شما می خواهند هر سال قهرمان شوید واین غیر ممکن است که بتوانید مانند فرگوسن 25 سال در یک باشگاه بمانید. حتی 6 سال ماندن در یک باشگاه هم شگفت انگیز است."