نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: مظلومي:بااميد‌هايمان برابرپرسپوليس بازي مي‌کنيم

مدیر بازنشسته
    سپاس ها
    6,137
    سپاس شده 4,760 در 3,418 پست
    نوشته های وبلاگ
    339

Icon100 مظلومي:بااميد‌هايمان برابرپرسپوليس بازي مي‌کنيم

پرویز مظلومی پس از شکست یک بر صفر استقلال برابر ناسیونال پاراگوئه در نشست خبری گفت: در نیمه اول خوب بازی کردیم. بازیکنان مان پس از چهار روز استراحت به میدان رفتند و فریدون زندی نیز دیروز از آلمان آمد. جام به این مهمی و با این اسم عزیز به گونه‌ای برگزار می‌شود که ما برابر تیم‌های خارجی خلع سلاح شده به میدان می‌رویم.
    وی ادامه داد: این رسمش نیست مسابقات را این گونه برگزار کنند. حریف فقط یک موقعیت گل داشت اما بازیکنان ما نتوانستند از موقعیت‌های فراوان گلزنی خود استفاده کنند. من از نیمه اول بازی راضی هستم اما بازیکنان ما در نیمه دوم در زدن ضربات آخر بی دقت بودند.
    مظلومی با اشاره به بازی با پرسپولیس گفت: این مسابقه بسیار حساس است و پرسپولیس پس از 4 روز استراحت دوشنبه با ما بازی می‌کند در حالی که ما بعد از یک روز ریکاوری باید در این مسابقه بازی کنیم. کجای دنیا چنین اتفاقی می‌افتد؟ اگر زمان مسابقه با پرسپولیس تغییر نکند و عقب نیفتد دوشنبه قطعا با بازیکنان امید به مصاف پرسپولیس خواهیم رفت.
    سرمربی استقلال در مورد اینکه خروجی این بازی چه بود گفت: از مسئولان بپرسید که خروجی مسابقه چه بود. ما تکلیف داشتیم که در این مسابقات شرکت کنیم و این کار را هم کردیم. یک تیم نامدار از پاراگوئه به ایران آمده بود اما تماشاگری به ورزشگاه نیامد زیرا این مسابقات در زمان نامناسبی برگزار شد.
    وی در مورد اینکه ناسیونال تیم بزرگی نیست گفت: به هر حال این تیم در کشور خودش اول است. امروز نیز بازی بهتری نسبت به بازی قبل انجام داد و دروازه بان خوبی هم داشت که موقعیت‌های زیادی هم از ما گرفت.
    مظلومی در مورد اینکه چرا دو تیم امروز برگه تعویض نداشتند گفت: این را از مسئولان برگزاری مسابقه بپرسید. ما اسم بازیکنان را صدا می‌زدیم و آنها را تعویض می‌کردیم. امروز یک تیم ناقص بودیم و به احترام این جام بازی کردیم.
    سرمربی استقلال در مورد اینکه بازیکنانی که مدعی فیکس بودن در این تیم هستند امروز توانستند خوب بازی کنند یا نه گفت: نه، اصلا از برخی از آنها به هیچ وجه راضی نبودم. بازیکن باید حرفش را در میدان بزند. من همیشه گفته‌ام بازیکن باید در زمین بگوید که من اشتباه کرده‌ام اما امروز مردم هم فهمیدند که حرف من درست بوده است.
    مظلومی در مورد اینکه اگر حریف شما پرسپولیس نبود باز هم با امیدهایتان بازی می‌کردید گفت: اگر حریف دیگری بود این مسابقه برای هواداران ما حساس نبود. با این حال من مسئول فنی تیم هستم و آبروی خودم و تیمم را از سر راه نیاورده‌ام و نمی‌خواهم با اعتبار خودم بازی کنم. با مسئولان باشگاه جلسه دارم و تابع تصمیم آنها هستم. اگر دستور نبود امروز هم روی نیمکت نمی‌نشستم. ما به احترام جام ولایت در مسابقات شرکت کردیم.
    وی در مورد اینکه استقلال می‌تواند قهرمان شود یا نه گفت: امیدوارم ما قهرمان شویم تا جام در ایران بماند.

2. کاربر روبرو از پست مفید ! ALi LOVE ! سپاس کرده است .

کلمات کلیدی این موضوع