منصور پورحیدری درباره وضعیت تیم استقلال گفت: مشکل تیم ما نبودن بازیکنان ملی‌پوشمان است. وقتی تیم ملی بازی دارد کادر فنی استقلال نمی‌تواند کار تاکتیکی انجام دهد اما چاره‌ای هم نیست.

وی در خصوص وضعیت مصدومان استقلال عنوان کرد: خسرو حیدری از امروز دویدن را آغاز می‌کند و به احتمال زیاد به بازی صبا می‌رسد. وضعیت فریدون زندی هم تا فردا مشخص می‌شود.

سرپرست استقلال در مورد اینکه گفته می‌شود، فرهاد مجیدی تمارض می‌کند و مصدومیتی ندارد عنوان کرد: وضعیت مجیدی خوب است و تمارضی هم در کار نیست. او حتی می‌ خواست در جام ولایت هم بازی کند اما برای اینکه مشکل مصدومیتش بیشتر نشود، به او استراحت دادیم.

پورحیدری در مورد بازی شب گذشته تیم ملی مقابل بحرین اظهار داشت: خود بازی خوب نبود. در نیمه اول از بچه‌ها انتظار دیگری داشتیم. اما اشتباهات دیگری داشتند. من فکر می‌کنم گلی که در دقایق پایانی نیمه اول خوردیم باعث شد به بازیکنان بر بخورد و نیمه دوم فشار بیشتری بر حریف آوردند.

وی افزود: در نیمه دوم با ارسال از کناره‌ها فشار بیشتری بر بحرین وارد کردیم. این مسابقه را نمی‌توانیم با بازی رفت قیاس کنیم. تیم ملی در ایران شاداب‌تر بازی کرد اما در مسابقه دیشب سنگین بودیم ولی به لحاظ امتیازگیری خیلی خوب بود. تعویض‌های کی‌روش در نیمه دوم به خوبی انجام شد. فکر می‌کنم در اندونزی این فشاری که شب گذشته روی بچه‌ها بود، وجود ندارد.

پورحیدری در خصوص گلزنی جباری اظهار داشت: از اینکه جباری در آن شرایط و در آن دقیقه گل زد، خیلی خوشحال شدم. در تیم ملی فرق نمی‌کند چه بازیکنی گل بزند اما چون عضو استقلال است، خوشحالی‌ام بیشتر شد.

سرپرست استقلال در مورد اینکه الونگ الونگ جذب می‌شود یا خیر، گفت: او در حال دادن تست پزشکی است و نظر قطعی را باید مظلومی بدهد. با این حال من فکر می‌کنم حضور الونگ می‌تواند به استقلال کمک کند.

پورحیدری در پایان در مورد مشکلات مالی استقلال اظهار داشت: این مشکلات همچنان پابرجاست اما فتح‌الله‌زاده و هیئت مدیره در تلاشند تا این مشکلات کمتر شود. من گفته بودم مبلغی که پرداخت شد فقط قسمت کوچکی از مشکلات را برطرف کرد و هر چه به جلوتر می‌رویم نیاز به پول بیشتر می‌شود.