شنبه شب در ورزشگاه ویمبلی لندن، تیم انگلیس در حضور 90 هزارتماشاگر مشتاق موفق شد با گل ابتدای نیمه دوم فرانک لمپارد، بر اسپانیا فاتح جام جهانی یک سال قبل در آفریقای جنوبی غلبه کند.

این پیروزی که موفقیت بزرگی برای کاپلو 64 ساله محسوب می‌شود، باعث توقف برنامه‌های این مربی در انگلیس نخواهد شد.

کاپلو در این مورد گفت: کسب پیروزی مقابل اسپانیا موفقیتی بزرگ برای فوتبال ملی انگلیس است. اما من همین جا اعلام می‌کنم این نتیجه سبب نخواهد شد تا از آزمایش‌های خود در ترکیب تیم ملی دست برداریم.

کاپلو ادامه داد: در بازی سه‌شنبه شب با سوئد تصمیم به آزمایش کی‌هیل و جان تری در کنار هم دارم. می‌خواهم ببینم این دو مدافع میانی توانمند در کنارهم چه بازی خارق‌العاده‌ای را ارائه خواهند داد.
مربی تیم ملی انگلیس افزود: در بازی با اسپانیا هرگاه که حریف خواست از قلب دفاع ما عبور کند، آنها خوب عمل کردند و مانع شدند.

همچنین این مربی کهنه‌کار و توانمند ایتالیایی قصد دارد در جدال با وایکینگ‌های سوئدی از دانیل استوریج و بابی زامورا از ابتدای بازی در ترکیب تیم خود استفاده کند.

کاپلو ادامه داد: باید دید عملکرد این بازیکنان وقتی که از ابتدای بازی تحت فشار قرار می‌گیرند، چگونه خواهد بود.