بهتاش فریبا پس از پایان تمرین امروز تیم استقلال با اشاره به دیدار صبای قم گفت: بازی دیروز را به شکلی پشت سر گذاشتیم که ملی پوشان ما خسته بودند. در چند مسابقه وقتی بازیکنان از اردوی تیم ملی باز می‌گردند دچار این مشکل می‌شویم و در بازی دیروز هم می‌دانستیم در زمین صبای قم کار مشکلی داریم.

مربی استقلال تاکید کرد: خط هافبک صبا پر تحرک ظاهر شد و هر زمان که توپ نصیب بازیکن ما می‌شد پرس صد در صد انجام می‌داد و به این طریق به فکر خنثی کردن حربه‌های تاکتیکی ما بود.

فریبا با اشاره به مطالباتش از تیم مهرکام پارس گفت: این تیم در حال حاضر به صنعت ساری تغییر نام داده و 3 سال از این تیم طلبکار هستم و حتی تا امسال در این خصوص حرفی نزدم اما وقتی دیدم بیش از 14 میلیون تومان به این طلب من مالیات خورده مجبور شدم از حقم دفاع کنم و به دنبال دریافت مطالباتم باشم.

وی تاکید کرد: روی نامه من امضای نبی خورده و حتی ایشان دو بار این نامه را امضا کرده است. من نمی‌دانم امسال این تیم چطور با وجود مطالبات ما به ساری منتقل شد اما چند روز پیش برای یک کار دیگر راهی دفتر کفاشیان شدم و با ایشان صحبت کردم. ایشان قول داد این مسئله را پیگیری کند. منتظر هستیم جواب بگیریم اما واقعا نمی‌دانیم از چه مرجعی باید پاسخ مطالبات و نامه نگاری‌هایمان را دریافت کنیم.

فریبا در پاسخ به این سؤال که آیا در خصوص محرومیت آندو تیموریان از شما سؤالی پرسیده شده یا خیر گفت: از من سؤالی پرسیده نشد ولی حکم صادر شده و باید از آن اطاعت کنیم.