نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: زندي: نبايد مقابل شاهين امتياز از دست بدهيم

مدیر بازنشسته
    سپاس ها
    6,137
    سپاس شده 4,760 در 3,418 پست
    نوشته های وبلاگ
    339

Icon100 زندي: نبايد مقابل شاهين امتياز از دست بدهيم

فریدون زندی در خصوص بازی با صبا و آخرین شرایط استقلال صحبت‌هایی را انجام داده که در زیر می‌خوانید:
    * بازی با صبا چطور بود؟
    از قبل می‌دانستیم شرایط مسابقه در قم سخت است و این‌گونه هم شد. دوست داشتم ۳ امتیاز را می‌گرفتیم اما مساوی هم بد نبود.
    *اما روند بازی به گونه‌ای نبود که دو تیم به فکر ۳ امتیاز باشند.
    مساوی بهتر از باخت است، ما همه دوست داشتیم ببریم اما صبا بعد از زدن گل به دنبال خراب کردن بازی بود تا به ۳ امتیاز برسد. خدا را شکر که به بازی برگشتیم و توانستیم مساوی کنیم.
    * برخی می‌گویند استقلال با درخشش رحمتی از شکست فرار کرد...
    نه، اینگونه نبود. مساوی حق دو تیم بود. بازی به آن شکلی نبود که صبا خیلی بهتر از ما باشد چون فوتبال خوبی ارائه نشد. رحمتی دوست صمیمی من است و در همه بازی‌ها همین‌گونه توپ می‌گیرد و می‌درخشد. او در بازی با صبا هم چند موقعیت گل را گرفت.
    * با تساوی بالای جدولی‌ها استقلال همچنان صدرنشین ماند.
    ما نباید به تیم‌های دیگر فکر کنیم. باید از هر بازی ۳ امتیاز را بگیریم تا در نهایت قهرمان شویم و کاری به دیگر رقبا نداشته باشیم.
    * روند آمادگی خودت چگونه است؟ هنوز هم به تیم ملی فکر می‌کنی؟
    در نیمه اول با توجه به شرایط بازی زیاد خوب نبودم و سختم بود اما در نیمه دوم خوب کار کردم. بعد از مصدومیت تنها فکر و ذکرم فوتبال بود. مهمترین چیز این است که جا بیفتم و آن زمان است که به تیم ملی فکر می‌کنم.
    * دیدار روز پنجشنبه با شاهین را چطور می‌بینی؟
    بازی سنگین و سختی است، چون استقلالی‌های سابق در شاهین هستند و قطعا در مقابل تیم قبلی خود با انگیزه به میدان می‌روند. باید حواسمان جمع باشد که مقابل تماشاگرانمان امتیاز از دست ندهیم.

2. کاربر روبرو از پست مفید ! ALi LOVE ! سپاس کرده است .

کلمات کلیدی این موضوع