خاویر ماسچرانو، هافبک بارسا، اعلام کرد نگران دیدار تیمش مقابل سانتوس در فینال جام باشگاه های جهان است.

ماسچرانو اعلام کرد قرار گرفتن مقابل یک تیم برزیلی باعث نمی شود که احساس متفاوتی برای این دیدار داشته باشد اما معتقد است دیدار آسانی در پیش نخواهند داشت.

او در گفتگو با خبرنگاران گفت:" این دیدار به خاطر اینکه من آرژانتینی هستم برایم ویژه نیست. این یک فینال است که ما می خواهیم در آن پیروز شویم زیرا این یک جام مهم برای ماست. ما تمام تلاش مان را خواهیم کرد تا به این جام دست پیدا کنیم.

سانتوس واقعا تیم خوبی است. آنها در خط حمله بازیکنان بسیار خوبی مانند نیمار و گانسو دارند. می دانم آنها باتجربه هستند زیرا در برزیل بازی کرده ام. مربی آنها هم بسیار زیرک است. آنها به فینال رسیده اند و ما به آنها احترام می گذاریم."

این هافبک آرژانتینی همچنین در مورد دیدار مقابل السد صحبت کرد و اعلام کرد سبک تدافعی تیم قطری برای آنها مشکلاتی به وجود آورد.

" فکر می کنم 25-20 دقیقه ابتدایی اصلا آسان نبود. ما راهی برای پیشروی پیدا نمی کردیم. اما بعد از گل اول، کمی آرامش بیشتری پیدا کردیم و توانستیم فضای بهتری برای حمله پیدا کنیم. بعد از گل دوم سرنوشت بازی تقریبا مشخص شده بود."