نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: فان پرسي قرارداد آرسنال با پسرش را تکديب کرد

مدیر بازنشسته
    سپاس ها
    6,137
    سپاس شده 4,760 در 3,418 پست
    نوشته های وبلاگ
    339

Icon100 فان پرسي قرارداد آرسنال با پسرش را تکديب کرد

هفته گذشته بود که اخبار منتشره حکایت از آن داشت که شکیل، پسر 5 ساله فان پرسی به تیم پایه ای آرسنال پیوست.

اکنون فان پرسی در صحبتهایی اعلام کرد که این فرصت در شکیل اختیار قرارداده شده که هفته ای یک بار با آرسنال تمرین کند تا بیشتر فوتبال بازی کند ولی هیچ قراردادی در میان نیست.

فان پرسی 28 ساله در صحبتهایی به وب سایت رسمی آرسنال گفت:« شکیل در یک تیم با هم مدرسه ای هایش فوتبال بازی می کند. او خوش شانس است که مربی خیلی خوبی دارد که از نظر من فوق العاده است.به بچه ها خیلی خوش می گذرد و من واقعا نمی خواهم او را از این شادی هایش بگیرم. ما این گزینه را داریم تا شکیل هر هفته یک جلسه تمرینی دیگر را با آرسنال برگزار کند و به این فکر می کنیم. من شاید او را به آرسنال بیاورم و تست کنیم و ببینیم که آیا دوست دارم اینجا بازی کند یا نه.»

ستاره هلندی آرسنال ادامه داد:« ولی این طور نیست که سران آرسنال به دنبال امضای قرارداد با شکیل باشند. سران باشگاه تنها این گزینه را پیش روی ما گذاشتند تا آن را مورد بررسی قرار دهیم؛ چون آنها اخبار متعددی در مورد شکیل شنیده اند. این صحت دارد که او فوتبال بازی می کند و برنامه ریزی خوبی هم دارد، ولی مثل هر پسربچه دیگری در این سن و سال از حیلی چیزهای دیگر هم لذت می برد. خیلی زود است که بخواهیم بگوئیم که او یک بازیکن بامهارت است. از نظر من مهمترین نکته درزندگی هر دو فرزندم این است که آنها از هر کاری که انجام می دهند لذت ببرند، چه فوتبال باشد و چه هر چیز دیگر. به من اعتماد کنید؛ این ماجرا اصلا جدی نیست.»

2. کاربر روبرو از پست مفید ! ALi LOVE ! سپاس کرده است .

کلمات کلیدی این موضوع