نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: فرگوسن: ونگر به فکر انتقام نيست

مدیر بازنشسته
    سپاس ها
    6,137
    سپاس شده 4,760 در 3,418 پست
    نوشته های وبلاگ
    339

Icon100 فرگوسن: ونگر به فکر انتقام نيست

قهرمان فصل قبل لیگ برتر در ماه آگوست موفق شد تا با نتیجه 2-8 آرسنال را از پیش رو بردارد تا بدترین شکست توپچی ها در 114 سال اخیر رقم بخورد.
    البته فرگوسن معتقد است که در دیداریکشنبه شب دو تیم شاهد چنین نتیجه ای نخواهیم بود.
    این مربی 70 ساله به خبرنگاران گفت:« این بازی، مثل مصاف قبلی مان نخواهد بود و شانسی برای تکرار نتیجه آن بازی وجود ندارد. فاصله بین دو تیم خیلی نیست. آنها در رقابتهای این فصل لیگ برتر تنها 6 گل در خانه دریافت کرده اند و ما مطلعیم که بازی سختی خواهد بود. فقط امیدوارم که بتوانیم به نتیجه ای که می خواهیم و به آن نیاز داریم دست پیدا کنیم.»

فرگوسن مطمئن است که ونگر از حس انتقام به عنوان انگیزه برای شاگردانش استفاده نمی کند:« من هیچ وقت از انتقام به عنوان بخشی از انگیزه دادن به بازیکنانم استفاده نمی کنم .شکست دردناک است و باید آن را فراموش کرد و مطمئنم که ونگر هم این کار را کرده. این همان کاری است که من هم آن را انجام داده ام.»
    فرگوسن معتقد است که تیری آنری 34 ساله که به صورت قرضی به آرسنال بازگشته، به باشگاه انگلیسی انگیزه واشتیاق فراوانی را بازگردانده:« ژانویه قبل هم صحبتهایی درمورد بازگشت آنری بود و این اتفاق نیفتاد. این از نظر من اصلا منفی نیست. دقیقا مثل همان چیزی که درمورد پل اسکولز گفتم. دیدید که وقتی آنری مقابل لیدز به گل رسید، هواداران آرسنال چطور شادی کردند. آنها واقعا خوشحال بودند. آنری هنوز بازیکن بزرگی است و اکثر بازیکنان کنونی آرسنال وقتی آنری در دنیای فوتبال بود، وجود نداشتند. آنها با دیدن آنری که یکی از بزرگان آرسنال است انگیزه می گیرند.»
    آرسنال بعد از شروعی متزلزل در ابتدای فصل خود را بازیافته و درحال حاضر در رده پنجم جدول لیگ برتر است:« معمولا به ندرت بازیهای بزرگ این چنینی در پایان فصل برگزار می شوند، ما می دانیم که این دیدار می تواند بخشی از تکلیف فصل را روشن کند ولی این شرایط فقط برای ما نیست و برای همه است.»

2. کاربر روبرو از پست مفید ! ALi LOVE ! سپاس کرده است .

کلمات کلیدی این موضوع