نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: بلاتر: آمادگي روسيه بيشتر از برزيل است

مدیر بازنشسته
    سپاس ها
    6,137
    سپاس شده 4,760 در 3,418 پست
    نوشته های وبلاگ
    339

Icon100 بلاتر: آمادگي روسيه بيشتر از برزيل است

بلاتر روز جمعه در یک کنفرانس خبری افزود: در روسیه ما بسیار بسیار جلوتریم. درواقع در برزیل مشکلات بیشتری در مقایسه با روسیه داریم.
    بلاتر ماه گذشته از وجود مشکلات در فرودگاهها، جاده ها و حمل و نقل عمومی برزیل سخن گفته بود.
    رییس فیفا چند ساعت بعد از سخنان خود عدول کرد و گفت :گزارش امیدوارکننده ای از جروم والکه دبیرکل فیفا در مورد پیشرفت های برزیل در زمینه آماده سازی برای جام جهانی 2014 دریافت کرده است.
    فیفا در بیانیه ای به نقل از بلاتر اعلام کرد: گزارش بسیار دلگرم کننده ای از طرف جروم والکه بعد از دیدار او از برزیل در هفته جاری دریافت کردم. مایلم تصریح کنم که ما متقاعد شده ایم برزیل جام جهانی خارق العاده ای را طبق برنامه برگزار خواهد کرد.
    بلاتر افزود: در اظهارات قبلی خود در روسیه که سوء تفاهماتی ایجاد کرد، به آمادگی فوق العاده روسیه اشاره کردم؛ چرا که آنها برای جام 2018 جلوتر از برنامه هستند.
    رییس فیفا افزود: در مورد برزیل من از تعهد دولت برزیل تحت رهبری روبلو وزیر ورزش این کشور بسیار راضی هستم و مشتاق ادامه همکاری تا جام 2014 هستم.
    روسیه با کنار زدن انگلیس و نیز تقاضای میزبانی مشترک اسپانیا و پرتغال و نیز بلژیک و هلند در سال 2010، برای اولین بار میزبانی بزرگترین رویداد فوتبال را بدست آورد.
    بلاتر و میشل پلاتینی رییس یوفا برای شرکت در جشن صد سالگی اتحادیه فوتبال روسیه به سن پترزبورگ رفته اند.

2. کاربر روبرو از پست مفید ! ALi LOVE ! سپاس کرده است .

کلمات کلیدی این موضوع