نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: گاسپارت: محروم کردن په په اهميتي ندارد

مدیر بازنشسته
    سپاس ها
    6,137
    سپاس شده 4,760 در 3,418 پست
    نوشته های وبلاگ
    339

Icon100 گاسپارت: محروم کردن په په اهميتي ندارد

درجریان بازی 4شنبه شب ال کلاسیکو و درحالی که لیونل مسی روی زمین نشسته بود، په په دست اورا لگد کرد. همین رفتار او کافی بود تا تمام رسانه های خبری به انتقاد از او بپردازند.
    البته په په در روز پنجشنبه با انتشار ویدئویی اعلام کرد که به خاطر این برخورد متاسف است و غیرعمد این کار را انجام داده است.
    البته گاسپارت نظر دیگری دارد. رئیس سابق باشگاه کاتالان در صحبتهایی گفت:« په په هنوز زمان برای عذرخواهی دارد. و نه به شیوه خونسردانه؛ مثل آن ویدئویی که گفت:" خب متاسفم اگر شما ناراحت شدید."ببینید، او تقریبا دست مسی را شکست و الان می پرسد که اگر مسی ناراحت شده عذرخواهی می کند. قطعا مسی ناراحت شده؛ په په ما و تمام کسانی که واقعا فوتبال را دوست دارند را هم ناراحت کرده است.»
    گاسپارت معتقد است که په په با حفظ بیگناهی اش، کار اشتباهی می کند و معتقد است که حتی محرومیت هم نمی تواند اعتبار و شخصیت از دست رفته په په را به او بازگرداند:« برای من، محروم کردن په په، موضوع مهمی دراین میان نیست. موضوع مهم این است که یک انسان و یک بازیکن که من در حرفه ای بودنش شک دارم، درک کند که کارش اشتباه بود واین را شفاف و روشن به زبان بیاورد.»
    انتظار می رود که په په در دیدار برگشت مرحله یک چهارم پایانی جام حذفی اسپانیا که 4شنبه هفته بعد برگزار می شود، رو درروی مسی قرار بگیرد.

2. کاربر روبرو از پست مفید ! ALi LOVE ! سپاس کرده است .

کلمات کلیدی این موضوع