نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: فان پرسي: به‌دنبال برد مقابل منچستر هستيم

مدیر بازنشسته
    سپاس ها
    6,137
    سپاس شده 4,760 در 3,418 پست
    نوشته های وبلاگ
    339

Icon100 فان پرسي: به‌دنبال برد مقابل منچستر هستيم

به نقل از روزنامه سان، ماه‌ها از شکست عجیب ۸ بر ۲ آرسنال از منچستریونایتد می‌گذرد. اما روبین فان پرسی مانند سایر اعضای توپچی‌ها هنوز نتوانسته این باخت سنگین را فراموش کند. این بازیکن هلندی در آستانه دیدار برگشت یارانش مقابل منچستر‌یونایتد (جدال روز یکشنبه در ورزشگاه الامارات) می‌گوید: آخرین کاری که در مورد آن بازی خاص شاید بتوانم انجام دهم، عذرخواهی است. متاسفانه آن بازی با شکستی سنگین برای ما همراه بود. نتیجه‌ای که قادر نیستیم آن را از تاریخ محو کنیم. از زمانی که بازیکن آرسنال هستم، تا به امروز چنین شکست سنگینی را تجربه نکرده‌ بودم. باختن دلنشین نیست و برخی از روزها بازنده شدیم. وی افزود: خیلی راحت بگویم در آن بازی به هیچ‌وجه خوب نبودیم. چنین باختی به جسم و جان تیم لطمه می‌زند اما این نتیجه هر چقدر سخت و سنگین بوده، اما دیگر به تاریخ پیوسته است. اکنون ما به آینده نگاه می‌کنیم و در تکاپوی بازی برگشت با منچستری‌ها در روز یکشنبه هستیم. در فوتبال شما از یک فرصت دیگر برخوردار هستید تا همه امور را درست انجام دهید. ما می‌خواهیم برنامه‌های تیمی را در بازی برگشت با منچستریونایتد، صحیح انجام دهیم و اساسا این هدف را به خاطر خرسندی هواداران‌مان انجام خواهیم داد.

فان پرسی که تیمش یکشنبه شب (فردا) در هفته بیست و دوم لیگ برتر مقابل منچستریونایتد به میدان خواهد رفت، افزود: هیچ‌گاه از یاد و خاطر نخواهیم برد که حمایت تماشاگران‌مان از ما در گذشته چقدر گسترده بوده است. حتی در خلال و پس از آن بازی تاریخی نیز از ما باز حمایت شد. هواداران با حمایت بی‌دریغ خود ما را شرمنده کردند. اکنون می‌خواهیم به خاطر آن‌ها جبران مافات کنیم و برنده شویم.

مهاجم توپچی‌ها ادامه داد: هیچ جای شکی نیست که بازی مقابل یونایتد‌ها یکی از جدال‌های بزرگ فصل ما خواهد بود. البته برای ما همه مسابقات به یک اندازه مهم هستند. اکنون در مسیر قهرمانی هستیم. با ۱۷ بازی که در پیش داریم، باید بازی به بازی موقعیت خود را در جدول بهبود ببخشیم. مصاف‌هایی مثل این بازی همیشه دشوار هستند. فرقی هم نمی‌کند ۱۱ بازیکنی که در زمین برای آن‌ها حاضر می‌شوند، چه کسانی هستند. زیرا همیشه بازی کردن با آن‌ها دشوار است و شکست دادن‌شان، امری کاملا سخت است. البته مثل ما آن‌ها با مشکلاتی از نظر بازیکن مصدوم مواجه هستند. ولی بازیکنان تیم فرگوسن نشان دادند که با این وضعیت خو گرفته‌اند و این که تصور کنیم آن‌ها کمتر از حد نشان خواهند داد، یک اشتباه از جانب ما خواهد بود.

به اعتقاد این مهاجم توانمند توپچی‌ها با تمام توان باید برای کسب نتیجه در جدال با شیاطین سرخ تلاش کنند. او اظهار داشت: اکنون آگاه هستیم که باید برنده این جدال دشوار شویم. هریک از اعضای تیم روی این مساله تمرکز کرده است. می‌دانیم قادریم از پس این حریف برآییم. فکر می‌کنم در صورت کسب پیروزی بر منچستریونایتد، می‌توانیم امیدهای خود را برای قرار گرفتن در جمع ۴ تیم برتر جدول حفظ کرده تا فصل بعد یکی از سهمیه‌های لیگ قهرمانان باشیم.

فان پرسی امسال تا به این لحظه توانسته ۱۸ گل به ثمر برساند و بهترین گلزن لیگ برتر تا به این لحظه محسوب شود.
    وی در مورد قابلیت گلزنی‌ فراوانش نیز عنوان کرد: صادقانه بگویم دوست دارم بازهم بر تعداد گل‌های زده‌ام بیفزایم. از این که مرتب گل می‌زنم، خوشحالم و افتخار می‌کنم. البته معتقدم اگر حمایت هم‌تیمی‌هایم را نداشتم، قادر به زدن این تعداد گل نمی‌شدم.

2. کاربر روبرو از پست مفید ! ALi LOVE ! سپاس کرده است .

کلمات کلیدی این موضوع