ابراهیم قاسم‌پور در خصوص اینکه پس از جدایی از داماش، این تیم نتایج خوبی کسب نکرده گفت: وقتی کار درست پیش نرود، تیم دوباره به انتهای جدول باز می‌گردد. کار داماشی‌ها درست پیش نمی‌رود و همین موضوع باعث شده نتایج ضعیفی رقم بخورد. پس از جدایی از داماش نتایج و بازی‌های این تیم را دنبال می‌کنم و نتایج نشان می‌دهد، روند نزولی بوده است. وی درخصوص صحبت‌های مهدی تارتار مبنی بر اینکه "اگر مربیان قبلی دلسوز بودند، تیم را رها نمی‌کردند" گفت: مربیان قبلی عقلشان کار می‌کرد و مانند برخی‌ها آدم‌های بی‌عقلی نبودند. من از او سوال می‌کنم که چرا به داماش رفت؟ حتما این اتفاق برایش شیرین بوده که به رشت رفته است. قاسم‌پور یادآور شد: تارتار به چند نفر از دوستان من گفته بود که خیلی تلاش کردم همان اول فصل داماش را بگیرم. امروز تلاش‌هایش نتیجه داده و تیم را گرفته است. با این وجود ببینید نیم فصل دوم چه نتایجی برای داماش رقم خورده است؟ سرمربی سابق داماش در مورد نارضایتی هواداران داماش از نتایج این تیم گفت: طبیعی است که اگر تماشاگر تیمش نتیجه نگیرد ناراضی باشد و بحث مربی امروز و دیروز برایش مطرح نیست. قاسم‌پور ادامه داد: وقتی یک مربی می‌گوید اگر قبلی‌ها دلسوز بودند یعنی چه؟ شما دلسوز بودید که آمدید؟ شما شرایط تیم را نمی‌دانستید؟ نمی‌دانستید تیم با قاسم‌پور نتیجه گرفته است. زمانی که تیم انتهای جدول بود بدون اینکه پولی در کار باشد آن را تحویل گرفتم و زمانی که ششم بود داماش را رها کردم. با این وضعیت آدم عاقل باید فکر کند و ببیند دلیل اینکه یک مربی موفق تیم را رها کرده چه بوده است؟ به نظر می‌رسد برخی دوستان زمانی که پول را می‌بینند رنگشان تغییر می‌کند. وی در پاسخ به این سؤال که آیا دخالت‌های عابدینی در امور فنی باعث جدایی وی نشد، گفت: وی دخالتی در امور فنی تیم نمی‌کرد. من هم آدمی نبودم که اجاره دهم کسی در کارم دخالت کند اما عابدینی مصاحبه‌هایی می‌کرد که برای ما جالب نبود. قاسم‌پور خاطرنشان کرد: برخی مربیان به محض اینکه پول را می‌بینند، اخلاق و رفتارشان عوض می‌شود. من اگر داماش را برای پول رها کردم مس سرچشمه هم پول خوبی می‌داد اما وقتی شرایط نامناسب این تیم را دیدم قبول نکردم. پس همه چیز پول نیست، اما برخی پول برایشان از همه چیز مهم تر است. از یکی دو تیم لیگ دسته اولی هم پیشنهاداتی داشتم که منجر به عقد قرارداد نشد.