نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: حرف‌هاي بهترين بازيکن فوتسال آسيا

مدیر بازنشسته
    سپاس ها
    1,052
    سپاس شده 1,823 در 1,601 پست
    نوشته های وبلاگ
    150

Icon100 حرف‌هاي بهترين بازيکن فوتسال آسيا

محمد کشاورز پس از بازي تيمش برابر تيم فوتسال ملي‌حفاري که با تساوي به پايان رسيد، اظهارکرد: شاهد بازي خيلي خوب از هر دو تيم بوديم اما در ارتباط با اتفاقات پس از بازي که تاکنون در جاي ديگري نديده بودم بايد بگويم واقعا جاي تاسف دارد.
    وي افزود: دليل توهين‌هايي که به من و ديگر بازيکنان تيم‌مان شد واقعا نمي‌دانم. تعدادي از افراد که نمي‌توانم آن‌ها را به مردم خوزستان و هواداران تيم حفاري منتسب کنم، حرف‌هايي زدند که تنها لايق خودشان بود.
    کشاورز از کساني که با نصب پلاکارد انتخاب وي را به عنوان بهترين بازيکن فوتسال آسيا تبريک گفتند، تشکر کرد و گفت: اتفاقات پايان بازي به حدي تلخ بود که من نوشته‌هاي آن پلاکارد را فراموش کرده‌ام.

بهترين بازيکن فوتسال آسيا تصريح‌کرد: ‌تمام اهالي ورزش به خصوص فوتسال، من را پس از 10 سال بازي در اين رشته ورزشي مي‌شناسند اما تاکنون جايي نرفته بودم که کسي به من توهين کرده باشد اما متاسفانه در اين ديدار بدترين ناسزاها و توهين‌ها به من داده شد. اميدوارم کميته‌ انضباطي با اين اتفاق برخورد قاطع کند.
    کشاورز درمورد بازي تيمش مقابل ملي‌حفاري ادامه‌داد:‌ نيمه اول خوب بازي کرديم ولي در شروع نيمه دوم به هيچ عنوان عملکرد خوبي از خود نشان نداديم اما در پنج دقيقه پايان بازي توانستيم توپ و ميدان را در دست بگيريم و بازي را به تساوي برسانيم و حتي قادر بوديم بازي را با برد به پايان برسانيم.
    وي تصريح‌کرد:‌ حريف اصلي ما در ليگ تيم منصوري قرچک است که اميدوارم در بازي‌هاي باقي مانده و بازي رو در رو با اين تيم، بتوانيم عقب‌ماندگي پيش آمده را جبران کنيم.

2. کاربر روبرو از پست مفید ! asal ! سپاس کرده است .

کلمات کلیدی این موضوع