نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: کعبي: تيم ما در حال نتيجه گرفتن است

مدیر بازنشسته
    سپاس ها
    1,052
    سپاس شده 1,823 در 1,601 پست
    نوشته های وبلاگ
    150

Icon100 کعبي: تيم ما در حال نتيجه گرفتن است

حسین کعبی درباره بازی روز گذشته مقابل فجر سپاسی و گلزنی در این دیدار صحبت‌های زیرا را انجام داد:
    * همه می‌گویند در زمین از یاوری انتقام گرفته‌ای؟
    من دنبال انتقام نیستم و می‌خواستم بازی خوبی برای تیمم انجام دهم. این مسابقه بیشتر از جام جهانی برایم ارزش داشت.
    * به خاطر صحبت‌های که یاوری علیه تو انجام داده بود این صحبت را می‌کنی؟
    کاری به کسی ندارم. مسابقه برایم حیاتی بود چون می‌خواستم به تیمم کمک کنم.
    * مثل اینکه هواداران شیرازی علیه تو شعار دادند؟
    اتفاقا تماشاگران شیرازی خیلی مرا تشویق کردند چون می دانستند قضیه چیست. انگیزه‌ام برای این مسابقه بیشتر از صد در صد بود.
    * چرا در بازی‌های دیگر چنین انگیزه‌ای نداری؟
    همه بازی‌ها همینطور هستند اما چون بازی‌های ما پخش مستقیم نمی‌شود بازی‌هایمان به چشم نمی‌آیند. در بازی‌های گذشته یک پست عقب‌تر بازی می‌کردم اما برای این مسابقه یک خط جلوتر آمدم. من بازیکن یک پسته نیستم و مربی هر کجا که صلاح بداند بازی می‌کنم.
    * چرا راه‌آهن در نتیجه گیری نوسان دارد؟
    2 بازی است که پشت سر هم برده‌ایم مقابل مس سرچشمه هم سرمان را بریدند اگر آن بازی را نباخته بودیم اکنون باید در رده‌های نهم و دهم جدول قرار می‌گرفتیم. بازی با فجر برای ما خیلی حیاتی بود و 6 امتیاز ارزش داشت. در این مسابقه نه به کسی بی احترامی کرده‌ایم و نه حرف دیگری زدیم اما قبل از این مسابقه آنها مصاحبه کرده بودند و به تیم ما بی‌احترامی شده بود.
    * مثل اینکه بعد از گل زدن مقابل نیمکت فجر رفته‌ای و دستانت را به سمت آسمان گرفته‌ای؟
    من به کسی بی احترامی نکردم. فقط سرم را به سمت آسمان بالا بردم و خدا را صدا زدم. دو سال است که قسم خوردم که به کسی بی احترامی نکنم. می‌خواهم فوتبالم را انجام دهم و مطمئن باشید جواب هیچ کسی را نمی‌دهم.
    * فکر می‌کنی راه آهن بتواند در لیگ برتر بماند؟
    تیم ما در حال نتیجه گرفتن است مطمئن باشید که بازی‌های آینده امتیاز‌های از دست رفته را جبران می‌کنیم البته بازی‌های سختی در پیش داریم.
    * دربی را دیدی؟ نظرت چه بود؟
    بله دیدم و خیلی خوشحال شدم. این خوشحالی‌ام به خاطر دنیزلی است. البته پرسپولیس را هم دوست دارم.
    * فکر می‌کردی پرسپولیس بتواند استقلال را شکست دهد؟

وقتی پرسپولیس 2 بر صفر عقب بود فکر نمی‌کردم بتواند بازی را ببرد اما اینکه می‌گویند یک مربی بزرگ است همین‌جا مشخص می‌شود و بی جهت نیست که می‌گویند دنیزلی مربی بزرگی است. خدا خیلی چیزها را به ما نشان می‌دهد.
    *دوست داشتی شاگرد دنیزلی بودی؟
    من فعلا بازیکن راه آهن هستم و به تیم خودم فکر می‌کنم.

2. کاربر روبرو از پست مفید ! asal ! سپاس کرده است .

کلمات کلیدی این موضوع