نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: قاسم‌پور:ميخواهم درشاهين بوشهر تاثيرگذارباشم

مدیر بازنشسته
    سپاس ها
    1,052
    سپاس شده 1,823 در 1,601 پست
    نوشته های وبلاگ
    150

Icon100 قاسم‌پور:ميخواهم درشاهين بوشهر تاثيرگذارباشم

ابراهیم قاسم‌پوردر مورد حضورش در شاهین بوشهر گفت: شاهین بازیکنان خوبی دارد و به همین دلیل من پیشنهاد این تیم را قبول کردم. پیش از این پیشنهاد مس سرچشمه را رد کردم. شاید مرتکب اشتباه شده باشم اما با بررسی‌هایی که آن زمان داشتم وضعیت و شرایط را بسیار سخت دیدم اما می‌توانم در شاهین بوشهر تاثیر گذار باشم.
    وی در مورد دستیارانش گفت: دستیارانم را خودم انتخاب می‌کنم و فعلا با حسین کاشی‌نژاد به بوشهر می‌روم تا اگر نیاز به تغییر و تحول بود آن تغییر را انجام می‌دهم.
    سرمربی جدید شاهین بوشهر در مورد دستمزدش گفت: هنوز قرار دادم را امضا نکردم اما من خیلی روی مسائل مالی حساس نیستم اما شاید در این فوتبال بی در و پیکر اشتباه می‌کنم زیرا برخی که نه لیاقت نه شایستگی و نه سابقه دارند پول‌های فراوانی می‌گیرند. شاید من ببو هستم که روی مسائل مالی تاکید نمی‌کنم آن هم در حالی که 15 سال سابقه بازی مفید در تیم‌های ایران و خارج از کشور را دارم و همچنین چندین سال در تیم‌های خارج از کشور مربیگری کرده‌ام. حتی پسر خودم هم از این مسئله ایراد می‌گیرد ولی من می‌گویم وجدان و شرف آدم ارزشمند تر از پول است.
    قاسم‌پور در مورد اینکه باشگاه شاهین بوشهر مدام مدیر عامل عوض می‌کند گفت: امروز با افراشته صحبت کردم و تلفنی هم با آقای گزی گفت و گو داشتم. برای کمک به شاهین بوشهر آمده‌ام و امیدوارم بتونم مثمر ثمر باشم. مهم آن است که تمامی اعضای باشگاه شاهین همه دست به دست هم دهیم و یک دل شویم تا این تیم موفق شود.

2. کاربر روبرو از پست مفید ! asal ! سپاس کرده است .

کلمات کلیدی این موضوع