صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 19

موضوع: طریقه مصرف Superior Amino 2222 Tabs

پیش فرض طریقه مصرف Superior Amino 2222 Tabs

با سلام خدمت اساتید طریقه مصرف Amino 2222 می خواستم بدونم ؟ وقتی که تمرین نمی کنم چقدر بخورم ؟ واسه دوره کات و چربی سوزی استفاده می کنم

روزهای تمرین :
    2 عدد قرص سوپریور امینو 2222 اپتیموم Optimum Nutrition Superior Amino 2222 Tabs قبل از صبحانه
    2 عدد قرص سوپریور امینو 2222 اپتیموم Optimum Nutrition Superior Amino 2222 Tabs قبل از ناهار
    3 عدد قرص سوپریور امینو 2222 اپتیموم Optimum Nutrition Superior Amino 2222 Tabs قبل از تمرین
    3 عدد قرص سوپریور امینو 2222 اپتیموم Optimum Nutrition Superior Amino 2222 Tabs بعد از تمرین
    2 عدد قرص سوپریور امینو 2222 اپتیموم Optimum Nutrition Superior Amino 2222 Tabs قبل از شام

روزهای غیر تمرین :
    3 عدد قرص سوپریور امینو 2222 اپتیموم Optimum Nutrition Superior Amino 2222 Tabs قبل از صبحانه
    3عدد قرص سوپریور امینو 2222 اپتیموم Optimum Nutrition Superior Amino 2222 Tabs قبل از ناهار
    3 عدد قرص سوپریور امینو 2222 اپتیموم Optimum Nutrition Superior Amino 2222 Tabs قبل از شام

برادران سلام.آقا این آمینو 2222 قرصاش خیلی بزرگه قابل بلعیدن نیست لامصب!راه بهتری هست که بشه مصرفش کرد؟ لطفاً راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز
    راه دیگه ای وجود نداره
    در صورتی که پودرش کنید در آب حل نمیشه و مثل گچ به هم میچسبه
    مزه بدی هم داره
    در صورتیکه از وسط نصف کنید باز هم بزرگ هست خوردنش هم سخت تر میشه
    ممکنه ناحیه نصف شده باعث خراشیدگی گلو بشه یا در گلو گیر کنه

بهترین راه اینه که قرص را انتهای زبان قرار بدید و جهت آن را نیز صاف کنید با مقداری آب سر را بالا بگیرید و قورت دهید .

اگر نمیتوانید از آمینو پرولب که حجم قرص کمتری داره ( البته نه خیلی ) یا آمینو مایع استفاده کنید و پیشنهاد میکنم همیشه آمینو را از داروخانه ها تهیه کنید .

موفق پیروز باشید

ممنون بابت راهنمایی تون.من در حال حاضر باآبمیوه حل میکنم و میخورم.ولی ازین به بعد همونجور که شما گفتید عمل میکنم. فقط لطف میکنی بگید چقدر طول میکشه تا تاثیرش رو بدن مشخص بشه؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Rahal651 نمایش پست ها
    ممنون بابت راهنمایی تون.من در حال حاضر باآبمیوه حل میکنم و میخورم.ولی ازین به بعد همونجور که شما گفتید عمل میکنم. فقط لطف میکنی بگید چقدر طول میکشه تا تاثیرش رو بدن مشخص بشه؟؟
    دوست عزیز همه چی بستگی به تمرینات و رژیم غذایی شما داره
    در کل آمینو 2222 یک تثبیت کننده هست و نباید ازش انتظار زیادی داشت و مصرف آن همراه با ورزش و تمیرینات مداوم نتیجه بخش خواهد بود .
    ولی جزو یکی از بهترین و پرطرفدار ترینها بین ورزشکاران هست که متاسفانه نمونه تقلبی آن هم زیاد شده .
    مصرف آمینو از هفته اول نمایان هست
    معمولا آمینو را نه به تنهایی بلکه در رژیم غذایی و دوره های تمرینی همراه با مکملهای دیگه مصرف میکنند .
    من توضیحاتی کلی و واقعی درباره آمینو قرار میدهم امیدوارم برای شما مفید باشه .

قابل استــــفاده براي خــــانم ها و آقايان
    قابل استــــفاده افـــراد عادي به منظور افزايش قواي عمومي بدن
    قابل استفاده افراد ورزشکار حرفه اي و غير حرفه اي
    اثــر ســريع حتي پــس از چنـــد روز استفاده
    افــــزايش قابل ملاحــــضه وزن به صورت طبيعي
    داراي فرمول کاملاٌ گيــاهــي
    غــني از مـــواد معـــدني
    مناسب براي افزايـــش حجـــم خـشــک ورزشـــکار
    افزايش جذب پـــروتيــن و کربوهيـــدرات
    بهبود سنتز پــروتيــني
    مناسب براي دوره کات جهت حفظ توده عضلانـــي
    بازيابي سريع تــر ماهيچه ها حيــن تـمرين
    جــلوگـــيري از خســتگـي نــاشي از تمرين طولانــي
    افزايش حجم ماهيچه اي
    داراي آمينو اسـيد هاي زنجيره اي
    بالا بردن تــوانايي ورزشکـــار
    اين مکمل را کمپاني مکمل سازي «Optimum» تهيه و عرضه کرده است. آمينو اسيدها از اجزاي تشکيل دهنده پروتئين ها بوده و براي سلامت و رشد عضلاني بدن از اهميت فوق العاده اي برخوردار هستند. استفاده از مکملهاي حاوي اين مواد در رشد عضلات و در حفظ سلامت مو و پوست بسيار موثر است. بدن به واسطه همين آمينو اسيدهايي که از رژيم روزانه غذايي دريافت مي کند ، بيش از 50000 نوع پروتئين و بيش از 15000 نوع نيز آنزيم توليد مي کند. آمينو اسيدها علاوه بر اين كه در توليد آنزيم ها و پروتئينهاي بدن نقش مهمي را ايفا مي كنند ، در بهتر شدن خلق و خوي آدمي ، بهبود كيفيت خواب ، جلوگيري از رفتارهاي خشونت آميز ، افزايش قدرت تمركز ، بهبود عملكرد و فعاليت **** انسان و صدها نوع فعاليت فيزيکي و ذهني ديگر نيز دخالت مستقيم و غير قابل انكار دارد.
    قرص سوپریور آمینو 2222 آپتیموم نوتریشن طیف کاملی از 2222 میلی گرم از 18 آمینو اسیدهای ضروری، مشروطاً ضروری و غیر ضروری را تامین میکند. این قرصهای بهینه شده از نظر سایز کوچکتر و بلع آنها بسیار راحت تر میباشد. هر سروینگ 5 گرم BCAA همراه با آمینو اسیدهای میکرونیز شده را برای جذب سریع تر بدن تامین می کند. بی شک این محصول ترکیب با ارزشی از آمینو های عضله ساز را در خود جای داده است. قرص سوپریور آمینو 2222 آپتیموم نوتریشن محصولی عالی برای کسانی است که نیاز به پروتئین اضافی با راحت ترین شکل ممکن را دارند. این محصول بهینه شده مناسب برای کسانی که دوره نقاهت بعد از بیماری یا آسیب دیدگی را میگذراند، سودمند برای ورزشکاران، مفید برای بزرگسالان ، سالمندان و نوجوانان میباشد. به عنوان یک مکمل غذایی، دو قرص قبل از غذا و دو قرص قبل و بعد از تمرین میل نمائید

ویژگیهای منحصربفرد
    • بیش از 2 گرم از تمامی آمینوها
    • ارائه 18 نوع متفاوت از اسیدهای آمینه
    • حاوی فرم آزاد ال کارنیتین برای افزایش تاثیر آنتی اکسیدانهای ویتامین C و E و کمک به متابولیسم چربی به عنوان منبع انرژی و جلوگیری از خستگی و ضعف عضلات
    • حاوی فرم آزاد ال اورنیتین برای کمک به تولید هورمون رشد و سم زدایی بدن و کمک برای متابولیسم چربی و جوانسازی سلولها و افزایش سیستم ایمنی

خیلی خیلی ممنون و متشکزبابت اینکه وقت میزارین و سوالات ما جواب میدین.واقعا خیلی خوشم اومدازینکه هنوزم کسانی هستند که بی منت به دیگران کمک میکنن. من همراه آمینو ال کارنتین مایع مصرف میکنم چون بدنم یه مقدار آب داره وبرنامه تمرینی که از خود مکمل فروش تهیه کردم هدفم کات کردن.البته نمیدونم چقدر جواب بده این برنامه یعنی اصلا درست هست یانه! به هرحال امید به خدا و ممنون از شما.اگربازم سوالی داشتم حتما مزاحم شما میشم.

راستی استاد یادم رفت بپرسم که اینجوری که من دارم امینو2222 رو مصرف میکنم(حل کردن با شربت) اصلا تاثیر داره یا بیخوده؟؟؟

معاونت سایت

نقل قول نوشته اصلی توسط Rahal651 نمایش پست ها
    راستی استاد یادم رفت بپرسم که اینجوری که من دارم امینو2222 رو مصرف میکنم(حل کردن با شربت) اصلا تاثیر داره یا بیخوده؟؟؟

سلام رها جان اگه بادقت نوشته های سناتورو بخونی همه چیزو ایشون توضیح دادن که تا چند روزه دیگه تاثیر داره مصرفش چجوریه همه مطلب واضحه عزیز

موفق باشی

واقعا شرمندم بهم حق بدین دیگه مبتدی هستم و کنجکاو

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

http:www.senatorha.comforumthread82784.html، فواید آمینو 2222، قرص amino 2222، قرص آمینو 2222، قرص آمینو2222، قرص سوپریور آمینو 2222، مصرف آمینو 2222، نحوه مصرف amino 2222، نحوه مصرف قرص آمینو، نحوه مصرف قرص آمینو 2222، نحوه مصرف آمینو 2222، نحوه مصرف امینو، نحوه مصرف امینو 2222، نحوه مصرف امینو2222، نحوه ی مصرف آمینو 2222، www​.senatorha.com...thread82784.html، آمينو ٢٢٢٢، آمینو 2222، آمینو ‏2222on، آمینو2222، امينو 2222، امينو ٢٢٢٢، امينو٢٢٢٢، امینو 2222، امینو2222، بهترین زمان مصرف آمینو 2222، بهترین زمان مصرف امینو2222، برنامه خوردن آمینو، روش مصرف قرص آمینو 2222، روش مصرف آمینو 2222، روش مصرف امینو 2222، طريقه مصرف قرص امينو، طريقه مصرف آمينو 2222، طريقه مصرف امينو 2222، طریقه مصرف amino 2222، طریقه مصرف قرص آمینو 2222، طریقه مصرف قرص امینو، طریقه مصرف آمینو، طریقه مصرف آمینو 2222، طریقه مصرف آمینو2222، طریقه مصرف امینو، طریقه مصرف امینو 2222، طریقه مصرف امینو2222، طرز مصرف آمینو 2222، طرز مصرف امينو 2222، طرز مصرف امینو 2222، طرز مصرف امینو2222، طرز استفاده آمینو 2222، طرز استفاده از قرص آمینو، طرز خوردن آمینو

نمایش برچسب‌ها