این درحالی است که دن دیگو رابطه خوب و صمیمانه ای با کارلوس توز دارد و این مربی آرژانتینی بارها و بارها در صحبتهایش به دفاع از آپاچی پرداخته. این درحالی است که توز در پی اختلافاتی که با مانچینی داشت، در حال حاضر در آرژانتین به سر می برد و از ماه سپتامبر به بعد برای تیمش به میدان نرفته است.

مارادونا روز پنجشنبه در گفتگو با لارد دراین باره به صحبت پرداخت:« من مانچینی را هم می شناسم؛ خیلی هم خوب می شناسم. مانچینی در سمپدوریا و اینتر هم مثل یک بچه لوس و بدعنق بود و در سیتی هم همین طور است. هر کسی متدهای کاری خودش را دارد ولی او هنوز باید بزرگ شود.»
مارادونا در ادامه صحبتهایش به این نکته اشاره کرد که از تمام صحنه های فوتبالی در سرزمین مادری اش کنار گذاشته شده ولی یادآوری کرد که خودش را 100% در آرژانتین می بیند:« تک تک درها در آرژانتین به روی من بسته شده؛ این غیرقابل باور است. من یک آرژانتینی تبعید شده هستم ولی می خواهم همه این را بدانند که من هنوز خون آرژانتینی در رگهایم دارم.»
با اتمام رقابتهای جام جهانی 2010 دیگو مارادونا از سمت مربیگری تیم ملی آرژانتین برکنار شد و اکنون هدایت الوصل امارات را در دست دارد.