به گزارش دیلی میرر، به اعتقاد مارادونا؛ مانچینی پس از پروازی که در شروع فصل جاری لیگ برتر به صدر جدول داشت در هفته های اخیر رو به عقب حرکت کرده است.
آبی پوشان چلسی در یازده بازی اخیر خود فقط 16 گل به ثمر رسانده اند و یازده امتیاز هم از دست داده اند.
مارادونا که در این هفته برای دیدن ''سرخیو آگرو'' داماد و نیز دختر و نوه اش در منچستر بسر می برد، گفت: منچستریونایتد می تواند صدرنشینی را از منچسترسیتی بگیرد چون مانچینی به اندازه کافی شجاعت و جسارت ندارد.
اسطوره فوتبال آرژانتین افزود: قلب من می گوید منچسترسیتی ولی معتقدم مانچینی با همه بازیکنانی که در اختیار دارد به اندازه کافی برای قهرمانی جسور نیست. او بیش از حد دفاعی فکر می کند ؛ شاید به این خاطر که یک ایتالیایی است.
به اعتقاد مارادونا ؛ منچستریونایتد بیش از سیتی به حمله فکر می کند. او گفت: به عنوان یک تشکیلات و یک سبک بازی؛ فکر می کنم یونایتد هجومی تر است اما اگر بخواهم میان این دو از یک تیم حمایت کنم قطعا هوادار تیمی خواهم بود که دامادم در آن بازی می کند.
مارادونا می گوید آرزو داشت آگرو همچنان در آتلتیکو مادرید توپ می زد ولی احساس می کند پیوستن او در تابستان گذشته به منچسترسیتی حرکتی بزرگ در زندگی اش محسوب می شود.
سرمربی الوصل امارات افزود: امروز که به این موضوع فکر می کنم و از خانه ام در دوبی بازی های آگرو را می بینم ، به نظرم می رسد بازی های او در مادرید می توانست بسیار جذاب تر از منچسترسیتی باشد. من با رییس باشگاه آتلتیکو مادرید صحبت کردم و به او گفتم که آگرو استعداد خارق العاده ای دارد و باید در کنار او بازیکنان خوبی بگذارد تا آتلتیکو با آگرو تاریخ ساز شود.
وی اضافه کرد: همانطور که می دانید او به حرف های من توجه نکرد و آنها را نشنید. او آگرو را فروخت و من به عنوان پدرزنش فکر می کنم انتخاب خوبی کرد. او سرانجام جایگاه خود را در دنیا پیدا کرد و اکنون در تیم جدید خود برای اهداف مهم تر می جنگد.