نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: شمس: فولاد‌ماهان هم 5‌گل به منصوري مي‌زند

مدیر بازنشسته
    سپاس ها
    1,052
    سپاس شده 1,823 در 1,601 پست
    نوشته های وبلاگ
    150

Icon100 شمس: فولاد‌ماهان هم 5‌گل به منصوري مي‌زند

حسین شمس در گفت‌وگو با فارس، در خصوص پیروزی 5 بر 2 گیتی‌پسند برابر منصوری عنوان کرد: بازی فوق‌العاده‌ای بود و توانستیم به یک پیروزی شیرین دست یابیم. هر چند لیدرها و تماشاگران منصوری قصد داشتند بازی را به حاشیه بکشانند، اما با درایت نیروی انتظامی و مردم اصفهان نتوانستند چنین کاری بکنند.

وی درباره نارضایتی منصوری‌ها از میزبانی اصفهانی‌ها خاطرنشان کرد: زمانی که تیمی می‌بازد گیج می‌شود و تمام مسائل را به گردن دیگران می‌اندازد. همه مردم ایران دیدند که چه تیمی بهتر بازی کرد و توانست به برتری دست یابد. از ابتدای بازی تماشاگران منصوری به من فحاشی می‌کردند. من از مردم قرچک و علاقه‌مندان این شهر دلخور نیستم، زیرا می‌دانم تمامی این مسائل را چه کسی رهبری می‌کند. امیدوارم این فرد که غیر بومی هم هست هر چه زودتر از این تیم برود و یک سرپرست جدید برای این تیم بیاید.

شمس اظهار داشت: شب قبل از بازی این شخص با لیدرها و تماشاگران جلسه می‌گذارد تا به من و خانواده‌ام فحاشی کنند و متاسفانه هیچ شخصی هم جلوی این افراد را نمی‌گیرد. او اسم مرا می‌آورد تا بزرگ شود، اما من اسمی از او نمی‌برم تا بزرگ نشود. مطمئن هستم همانند مردم ساوه که او را از شن‌سا بیرون کردند مردم قرچک نیز او را پس از پایان فصل بیرون خواهند کرد.
    مدیرفنی گیتی‌پسند در خصوص شادی خود پس از گل پنجم تیمش یادآور شد: من همراه 5 هزار کارگر گیتی‌پسند خوشحالی کردم.با شادی آنها خوشحال می‌شویم و با غم آنها نیز غمگین. طبیعی است که من هم همانند یک طرفدار به شادی بپردازم. داستان من و مردم اصفهان همانند داستان لیلی و مجنون است. قهرمانی با فولادماهان در لیگ ایران و آسیا خاطرات خوبی را با مردم این شهر برایم رقم زده است.

وی در مورد 2 هفته پایانی لیگ به خبرنگار فارس گفت: مطمئن هستم در هفته پایانی فولادماهان با 5 گل برابر منصوری به برتری می‌رسد. هر چند که معتقدم هفته آینده نیز صبا برابر منصوری به برتری می‌رسد و قهرمانی ما مسجل خواهد شد. به هیچ عنوان بحث تبانی در مجموعه فولادماهان مطرح نیست، زیرا اگر آنها اهل چنین کارهایی بودند سال گذشته چنین کاری را با فیروزصفه می‌کردند. مطمئن هستم جواب این یاوه‌گویان منصوری را با برد شیرین خود خواهند داد.

2. کاربر روبرو از پست مفید ! asal ! سپاس کرده است .

کلمات کلیدی این موضوع