حسین شمس در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس اظهار داشت: این هفته در قرچک فحاشی‌های سازمان‌دهی‌ شده‌ای نسبت به من صورت گرفت و برای اولین بار بود که این فحاشی با بلندگوی داخل سالن انجام می‌شد. تیم منصوری در اصفهان با خود ۵۰۰ تماشاگر برای دیدار با گیتی‌پسند آورده بودند که از دقیقه اول تا آخر مسابقه، به من و خانواده‌ام توهین می‌کردند. این‌ها همه سازماندهی شده بود.
وی تاکید کرد: این اقدامات فقط کار ۲ نفر از مسئولان تیم منصوری بود که با پنج نفر از لیدرهای‌شان هماهنگ کرده بودند که چه فحش‌هایی به فرد مورد نظر داده شود.
سرمربی تیم فوتسال ناشنوایان که همراه با این تیم قهرمان مسابقات جهانی شد، ادامه داد: من از سه سال گذشته تاکنون، ۴۰ میلیون تومان بابت مشاوره از این باشگاه منصوری طلب دارم و طبیعی است که وقتی این تیم برابر گیتی‌پسند شکست می‌خورد، خوشحالی کنم و به هیچ عنوان از این کار پشیمان نیستم.

شمس خاطرنشان کرد: مردم قرچک بسیار دوست‌داشتنی و بافرهنگ هستند و می‌دانم این فحاشی‌ها کار آنها نبوده است. ضمن اینکه مسئولان شهر نیز طی ۲ روز گذشته با من تماس گرفته و بابت این اتفاق عذرخواهی کرده و گفته‌اند این کار سازماندهی شده بوده است. آنها قول داده‌اند که موضوع را پیگیری کنند تا به منشا اصلی آن برسند.

وی اضافه کرد: فیلمی از فحاشی‌ها و کاریکاتور توهین‌آمیزی که در ابعاد ۱۰ متر در اختیار تماشاگران قرار گرفته و به سرعت نیز از سوی نیروی انتظامی جمع‌آوری شده، از سوی مردم خوب قرچک در اختیارم گرفته که با موبایل ضبط شده است.
سرمربی پیشین تیم ملی فوتسال با تاکید بر اینکه فیلم و عکس مربوط به فحاشی‌ها و پخش کاریکاتور را در اختیار دارد، گفت: با ارائه این اسناد از ۲ شخصی که گفتم همراه با 5 لیدر به کمیته انضباطی شکایت خواهم کرد که امیدوارم به شدیدترین وجه با آنها برخورد شود. به زودی نیز تقاضای ۴۰ میلیون طلبم را از این باشگاه می‌کنم. در مورد رفتار منصوری‌ها، از همه تیم‌های لیگ برتری که برای مسابقه به قرچک رفته‌اند باید پرسید چه رفتاری با آنها شده است. به گلرشان آب دهان پرتاب می‌شود و فحاشی صورت می‌گیرد.
شمس در ادامه به فارس گفت: گرچه مسئولان شهر از من عذرخواهی کرده و قول پیگیری موضوع را داده‌اند، اما اعتقاد دارم تا زمانی که مدیرعامل و سرپرست باشگاه در کادر مدیریتی منصوری حضور دارند، این اتفاقات تکرار خواهد شد. من نیز به دلیل علاقه شدیدی که به خانواده‌ام دارم، دیگر اجازه تکرار آن را نمی‌دهم.
مدرس بین‌المللی فیفا و afc در مورد انتخابات فدراسیون فوتبال و انتخاب مجدد علی کفاشیان گفت: این رای به ثبات مدیریت بود و اعضا به برنامه‌های کفاشیان رای دادند. فکر می‌کنم بعد از چهار سال که سال‌های خوبی نبود، با این برنامه‌ای که ارائه شد، کفاشیان باز هم رای اعتماد گرفت. در ارتباط با فوتسال هم امیدوارم قول و وعده سال‌های گذشته برای ارتقای کمیته فوتسال به نایب‌رئیسی در همین اولین سال فعالیت کفاشیان تحقق پیدا کند و همه شاهد باشند به فوتسال با دید دیگری توجه می‌شود.