پژمان نوری در مورد مشکلش با مسئولان الامارات گفت: متاسفانه هنوز مشکلم با این تیم حل نشده است. من ظرف 2 روز آینده به امارات خواهم رفت و تکلیفم را این بار با الاماراتی‌ها روشن می‌کنم تا آزاد شوم.
وی درباره همراهی ملوان در یک بازی دوستانه گفت: در هفته گذشته با اجازه پور غلامی در تمرینات ملوان حضور پیدا کردم و دوستانم را از نزدیک دیدم. در یک بازی دوستانه هم که بین بازیکنان امید و بزرگسال بود شرکت کردم و واقعا لذت بردم که برای ملوان دوباره به میدان رفتم.

هافبک الامارات افزود: خیلی خوشحالم که با بچه‌های ملوان مجددا تمرین کردم. قطعا جوانان ملوان در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.
نوری در مورد پیشنهاد باشگاه پرسپولیس گفت: بارها گفته ام از صمیم قلب دوست دارم فصل آینده در ملوان باشم اما به مسئولان گفته‌ام کاری کنند که تیمی خوب بسته شود، البته پور غلامی با حرف‌های من موافق است. دوست دارم تمام ملوانی‌ها که در تیم‌های دیگر هستند جمع شوند و ما این بار مدعی حضور در آسیا باشیم. از همینجا از تمام انزلی‌چی‌های که در تیم‌های دیگر توپ می‌زنند می‌خواهم به دور از هر گونه مسائل دیگری و با تعصب و غیرت خود فصل آینده به انزلی بیایند تا همه با هم تیمی بسازیم که هواداران از آن لذت ببرند.
نوری خاطرنشان کرد: راستش را بخواهید با بعضی از بازیکنان ملوان که در تیم‌های دیگر هستند صحبت‌هایی داشته‌ام و اگر بیایند با قدرت اعلام می‌کنم بعد از سال‌ها افتخار جدیدی را برای ملوان به ارمغان خواهیم آورد.
نوری درباره قرعه کشی مرحله دوم راهیابی به جام جهانی گفت: به نظرم اتفاق خیلی خوبی برای ما افتاد اگر قرار بود کی‌روش خودش هم در قرعه کشی شرکت کند و قرعه بردارد همین قرعه را انتخاب می‌کرد. البته در حال حاضر تیم‌ها بسیار خطرناک هستند و بازی‌ها به هم نزدیک است در هیچ کدام از بازی‌ها از قبل برنده نیستیم. چون پیشرفت خوبی در فوتبال آسیا شده و همه دوست دارند به جام جهانی بروند. امیدوارم بستری آماده کنیم که کار ما به اما و اگر نکشد.