فال فروردین:
فشارهای دوستانتان روی شما همچنان ادامه دارد؛ به خصوص اگر شما خودتان با احساسات خود صادق نباشید. شما امروز می‌توانید مرحله‌ای از كارتان را كه نسبت به آن چیزی كه شما برنامه‌ریزی كرده بودید سخت‌تر است را در ذهتان مجسم كنید، ولی باز هم استرس‌های فروخورده‌تان ظاهر می‌شوند. متأسفانه شما خودتان را به اشتباه می‌اندازید، اما اگر بتوانید چند روز بیشتر صبر كنید، خواهید دید كه چه اتفاقاتی می‌افتد.
حافظ:
مهل که روز وفاتم به خاک بسپارند مرا به ميکده بر در خم شراب انداز
ز جور چرخ چو حافظ به جان رسيد دلت به سوی ديو محن ناوک شهاب انداز
تعبیر:نا امید نباش. سهل انگاری و تحمل را رها کن. به آنچه داری قانع باش. در طلب آرزوی محال نباش. از لحظه لحظه ی زندگیت بهره ببر تا دچار حسرت و اندوه نشوی

فال اردیبهشت:
اگر شما امروز می‌خواهید به كارهایی كه باید انجام دهید تا موفقیت آینده شما تضمین شود فكر ‌كنید، پس الان وقتش است كه كه در زمان حال زندگی كنید. شما كارهای زیادی برای انجام دادن دارید، پس حواستان نباید پرت شود. به صحبت‌های دیگران زیاد گوش ندهید، برای اینكه آنها از شما انتظارات غیر منطقی دارند. عمل كردن بر طبق استانداردهای خودتان مهم‌تر از تأمین كردن رضایت دیگران می‌باشد.
حافظ:
بی عمر زنده‌ام من و اين بس عجب مدار روز فراق را که نهد در شمار عمر
حافظ سخن بگوی که بر صفحه جهان اين نقش ماند از قلمت يادگار عمر
تعبیر:در روزگار شادکامی به یاد دوستان و نزدیکان باش. غرور و خودخواهی را از وجود خود دور کن. عمر را بیهوده از دست نده و از لحظات آن به خوبی استفاده کن. عاقبت اندیش باش

فال خرداد:
اگر شما امروز بخواهید سازش داشته باشید، این سازش یا خیلی كم و یا خیلی زیاد به نظر می‌رسد. مهم نیست كه شما چقدر سخت كار می‌كنید، هركاری كنید نمی‌توانید این مشكل را حل كنید. یكی از دلایل به وجود آمدن این مشكل این است كه شما در مورد خود آن گونه كه واقعاً هستید صحبت نمی‌كنید و همه چیز را نمی‌گویید. اگر شما همه چیز را برای دیگران آشكار كنید، زندگی‌تان به توازن منطقی‌تری خواهد رسید.
حافظ:
فرصت شمر طريقه رندی که اين نشان چون راه گنج بر همه کس آشکاره نيست
نگرفت در تو گريه حافظ به هيچ رو حيران آن دلم که کم از سنگ خاره نيست
تعبیر:در انجام کاری که در پیش داری درنگ و شتاب نکن. عشق و محبت و ایمان به هدف تو را بهتر و زودتر به هدف می رسانند. در امر ازدواج موفق خواهی شد.

فال تیر :

امروز شما نمی‌توانید خیلی راحت فكرتان را روی كار متمركز كنید، چرا كه خیلی دوست دارید راههای مختلفی را امتحان كنید. شما تلاش می‌كنید خودتان را خیلی خوب مطرح كنید، اما آمیزه‌ای از موقعیت‌ها كه ذهن شما را به سمت كار قبلی‌تان منحرف می‌كنند مانع از این كار شما می‌شوند و به خاطر همین زمان زیادی برای شما باقی نمی‌ماند كه بتوانید با رضایت این كار را دنبال كنید. ذهنتان را روی چیزهایی كه می‌توانند وجود داشته باشند متمركز نكنید؛ بلكه به چیزهایی كه در حال حاضر وجود دارند فكر كنید.
حافظ:
هر کس که ديد روی تو بوسيد چشم من کاری که کرد ديده من بی نظر نکرد
من ايستاده تا کنمش جان فدا چو شمع او خود گذر به ما چو نسيم سحر نکرد
تعبیر:تا رسیدن به هدف راه درازی در پیش داری. انتظاری که از کمک دیگران داشتی برآورده نشده. بهتر است به همت و اراده خود تکیه کنی و راه چاره را پیدا کنی. مطمئن باش که به مقصود خود خواهی رسید

فال مرداد:
اگر شما امروز وقت‌تان را الكی تلف نكنید، می‌توانید به همه تعهدات خود عمل كنید. متأسفانه شما سخت كار می‌كنید، فقط برای اینكه بفهمید چه كارهای دیگری هم می‌توانستید انجام دهید. لزومی ندارد آنقدر به گذشته خود برگردید، نگاه كردن به گذشته هیچ مشكلی را حل نمی‌كند. فقط باید در زمان حال حضور داشته باشید و خودتان را برای تغییراتی كه در پیش رو است آماده كنید.
حافظ:
مددی گر به چراغی نکند آتش طور چاره تيره شب وادی ايمن چه کنم
حافظا خلد برين خانه موروث من است اندر اين منزل ويرانه نشيمن چه کنم
تعبیر:خود را مأیوس و افسرده می بینی و از بدخواهی دشمن شکوه و شکایت داری. خود را نباز و دل به تقدیر بسپار. هر چه خیر است پیش می آید. به خدا توکل کن و با دوستان دانا مشورت کن تا راه چاره ای پیدا شود.

فال شهریور
به نظر می‌رسد شما از قبل برای همه چیز برنامه‌ریزی كرده‌اید، ولی با وجود این امروز ممكن است ناامید بشوید، چون كه شما می‌خواهید همین الان نتیجه كارتان را ببینید. اگر شما در نظر دارید در رشته تحصیلی جدیدی شروع به درس خواندن بكنید و یا برای تعطیلات تابستانی به مسافرت بروید، نباید عجله كنید و پیش از موقع دست به كار شوید. حتی اگر از صبر كردن به خاطر رسیدن زمان مناسب خسته شده‌اید، ارزشش را دارد كه چند روز دیگر هم صبر كنید.
حافظ:
چه ناله‌ها که رسيد از دلم به خرمن ماه چو ياد عارض آن ماه خرگهی آورد
رساند رايت منصور بر فلک حافظ که التجا به جناب شهنشهی آورد
تعبیر:رنج و زحمت هایی که در راه رسیدن به آرزویت تحمل کرده ای مثمر ثمر خواهد شد و به آرزویت خواهی رسید. خدا را فراموش نکن تا لطف و عنایت او همیشه شامل حال تو باشد

فال مهر :
امروز صبر شما تمام شده است. مشكلی كه به وجود آمده به نظر خیلی راحت هم حل می‌شود، اما این راه حل هنوز به فكرتان نرسیده است. اما امروز این كار برایتان سخت‌تر هم شده است، چون كه شما فكر می‌كنید دیگران شما را همان گونه كه واقعاً هستید نمی‌خواهند و به خاطر همین نمی‌توانید با خودتان صادق باشید. حتی اگر نا‌امید هم شده باشید، لزومی ندارد بیخودی ریسك كنید، چراكه زمان كافی ندارید.
حافظ:
مسند به باغ بر که به خدمت چو بندگان استاده است سرو و کمر بسته است نی
حافظ حديث سحرفريب خوشت رسيد تا حد مصر و چين و به اطراف روم و ری
تعبیر:زندگی فراز و نشیب بسیار دارد. بهتر است که قدر لحظات با ارزش عمر را بدانی و از آن به خوبی استفاده کنی. به قدرت و جلال خود، مغرور نباش. با دوستان و خانواده ی خود مهربان باش و غرور و خودپسندی را رها کن. دوران ناکامی هم مانند دوران خوش زندگی نا پایدار و فانی است. به خداوند ایمان داشته باش

فال آبان
حرکت عطارد و عبور آن از بخشهای حساس طالع شما این فرصت را بشما خواهد داد تا از یکنواختی کارهای روزانه رها شوید. از اینرو امکان وقوع مسافرت برای شما پیش بینی میشود.
حافظ:
نشان موی ميانش که دل در او بستم ز من مپرس که خود در ميان نمی‌بينم
من و سفينه حافظ که جز در اين دريا بضاعت سخن درفشان نمی‌بينم
تعبیر:بهتر است در کاری که در پیش گرفته ای تجدید نظر کنی و با تأمل و تعمق بیشتر به آن بپردازی تا بتوانی به نتیجه ی مطلوب دست پیدا کنی. بیهوده به خاطر کاری که حاصلی ندارد، خود را به دردسر مینداز.

فال آذر
مسائل را عجالتا" ساده بگیرید تا خود بخود حل شوند. گذشته از این مورد زندگی خصوصی و روابط عشقی با عاطفی شما با بازیگری مریخ و اورانوس به نقطه اوج و شکوفائی غیر منتظره ای خواهد رسید. برای آنها که مجرد هستند و بدنبال زوج آینده خود میگردند عشق با یک نگاه پیش بینی میشود .
حافظ:
مرا تا عشق تعليم سخن کرد حديثم نکته هر محفلی بود
مگو ديگر که حافظ نکته‌دان است که ما ديديم و محکم جاهلی بود
تعبیر:تنهایی و غم و اندوه را می توانی به شادی تبدیل کنی. با همنشینی با دوستان خوب می توانی راه تازه ای پیش پای خود قرار دهی. عشق و محبت را فراموش نکن

فال دی

اگر احساس میکنید که دیگران بعضی چیزها را از شما پنهان میکنند، نگران نباشید چون مسائل بنفع شما و در کوتاه مدت برملا خواهند شد. پول و مشاجره، در طالع شما دیده میشود
حافظ:
به وصل دوست گرت دست می‌دهد يک دم برو که هر چه مراد است در جهان داری
چو گل به دامن از اين باغ می‌بری حافظ چه غم ز ناله و فرياد باغبان داری
تعبیر:از لحظات عمر کمال استفاده را ببر. مراقب باش تا با اعمال و رفتارت دیگران را از خود نرنجانی. در مقابل رنج و مشکلات، استقامت کن. ناله و شکایت از دوران فایده ای ندارد. خودخواهی را رها کن تا بدانی که دیگران هم تو را دوست دارند.

فال بهمن
از آنجا که ونوس نیز در طالع شما خودنمائی میکند، امکان آشنائی مجردها با زوج آینده بسیار زیاد است. میزان اتکای بنفس و قدرتی که در درون شما نهفته است، افزایش چشمگیری می یابد بنابراین از فرصت استفاده کنید و در برقراری ارتباط با دیگران پیشگام شوید.
حافظ:
به صبر کوش تو ای دل که حق رها نکند چنين عزيز نگينی به دست اهرمنی
مزاج دهر تبه شد در اين بلا حافظ کجاست فکر حکيمی و رای برهمنی
تعبیر:قناعت بزرگترین ثروت و گنجینه برای انسان است. آسودگی و فراغت زندگی خود را با ندانم کاری به خطر نینداز. قدر زندگی و خانواده ی خود را بدان. صبر داشته باش و سختیها را تحمل کن تا به نتیجه ی مطلوب برسی. روزگار همیشه نامساعد باقی نخواهد ماند. صبر و قناعت را فراموش نکن. از همنشینان بد احتراز کن تا گمراه نشوی

فال اسفند
اگر روزهای گذشته فعالیتهائی کرده اید در امروز و آینده ی نزدیک پاداش زحمات خود را یکی پس از دیگری خواهید گرفت. سیاره ونوس نیز در قسمت اعظم هفته مهمان شما خواهد بود و شرایطی ایجاد خواهد کرد که طی آن به موفقیتهای چشمگیر نایل گردید .
حافظ:
منعم مکن ز عشق وی ای مفتی زمان معذور دارمت که تو او را نديده‌ای
آن سرزنش که کرد تو را دوست حافظا بيش از گليم خويش مگر پا کشيده‌ای
تعبیر:با تمام وجود به کار خود ادامه بده تا به مقصود برسی. صبر و تحمل داشته باش و با آرامش به کار خود ادامه بده