سامره در مورد رويارويي با استقلال حرف‌هايش را اينگونه آغاز مي‌کند:«اميدوارم در سال جديد همه چيز براي ما خوب پيش برود و نتايج خوبي بگيريم. در فوتبال ايران هيچ چيز قابل پيش بيني نيست به همين نمي‌توان از حالا با قاطعيت در خصوص سقوط مس سرچشمه حرف زد. در فوتبال ايران چيزي قابل پيش بيني نيست و به عنوان مثال هيچ کس فکر نمي‌کرد استقلال در تهران به الجزيره ببازد.»

سامره تا به حال به استقلال گل نزده و خودش در اين مورد مي‌گويد:«من در اين سال‌ها خيلي کم مقابل استقلال بازي کردم. يکبار با پيراهن فجر مقابل اين تيم قرار گرفتم، يک بار با پيراهن پاس همدان و امسال هم در بازي رفت 10 دقيقه مقابل استقلال بازي کردم. اميدوارم در اين بازي براي استقلال گل بزنم و در حال حاضر خوشحالي طرفداران مس براي من از همه چيز مهمتر است.»

سامره در مورد شرايط بحراني استقلال مي‌گويد:« اسمش را نمي‌توان بحران گذاشت در ضمن شير هميشه شير است. ما نبايد به اين مسائل توجه کنيم و بايد بازي خودمان را انجام دهيم. بازيکنان ما هم قسم شده‌اند که استقلال را شکست بدهند.»

سامره در مورد انتقادهايي که از پرويز مظلومي صورت گرفته مي‌گويد:« استقلال با اين ستاره‌ها مي‌توانست نتايج بهتري بگيرد ولي معتقدم مظلومي تنها مقصر نيست و بازيکنان هم تقصير دارند. به نظر من استقلال بعد از شکست مقابل پرسپوليس از لحاظ روحي تضعيف شد و همين موضوع باعث شد تا امتيازهاي حساسي را از دست بدهد.»