حمید درخشان در مورد انتقاد مدیران باشگاه شاهین از او و اینکه او را به کمیته انضباطی معرفی خواهند کرد، گفت: آنها بهتر است به جای این حرف‌ها به تیم خود سر و سامان بدهند. هر روز در آن باشگاه یک نفر مصاحبه می‌کند و اصلا مشخص نیست سخنگوی باشگاه چه کسی است. مسئولان این باشگاه دنبال قاتل بروسلی می‌گردند و می‌خواهند یک مقصر پیدا کنند.

وی در مورد نامه‌ای که باشگاه شاهین به او ابلاغ کرده تا برگردد عنوان کرد: هیچ نامه‌ای به من داده نشده است. کجا و چه کسی به من نامه داده است؟ شماره تلفن من مشخص است می‌توانند به راحتی با من تماس بگیرند. این نامه هم مانند احضاریه‌ای است که به عابدزاده داده نشده است.

سرمربی پیشین شاهین در مورد اینکه گفته شده او نیمی از پول قراردادش را برداشت و از شاهین رفت اظهار داشت: مگر قرار بود پولم را ندهند؟ باشگاه شاهین دو چک برگشتی به تاریخ‌های ۲۸ بهمن و ۱۵ اسفند داشتند که چک‌ها را دادم و پولم را گرفتم.

درخشان در مورد اینکه شاهین بوشهر در لیگ برتر می‌ماند یا نه گفت: دعا می‌کنم شاهین در لیگ برتر بماند. این تیم پتانسیل خوبی دارد. اگر مسئولان باشگاه درایت داشته باشند این تیم در لیگ برتر می‌ماند. هرچند من دیگر به بوشهر برنمی‌گردم.