صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: رفع مشکل کامل شارژ نشدن باطری لپ تاپ ( sony vpc se )

سلام خسته نباشید
    من لبتاب سری 3 سامسونگ دارم بعد یک ماه به همین مشکل برخوردم که باطری بیشتر از 80% شارژ نمیشه ولی چراغ شارژ دستگاه سبز میشه.باطریو تعویض کردم ولی بازم همون آش و همون کاسه!!!
    قبلانا باطریش حدود 5 ساعت دووم میاورد الان شده 3 ساعت...موندم چکار کنم...
    اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.veyron نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من لبتاب سری 3 سامسونگ دارم بعد یک ماه به همین مشکل برخوردم که باطری بیشتر از 80% شارژ نمیشه ولی چراغ شارژ دستگاه سبز میشه.باطریو تعویض کردم ولی بازم همون آش و همون کاسه!!!
    قبلانا باطریش حدود 5 ساعت دووم میاورد الان شده 3 ساعت...موندم چکار کنم...
    اگه راهنمایی کنین ممنون میشم
    سلام
    دوست عزیز اگر تازه این مشکل پیش اومده ، یعنی تا دیروز 100 بوده امروز دقیقا 80% نشون میده و باطری که تعویض کردید سالم بوده باز هم 80% بیشتر نشده شک نکنید مشکل نرم افزاریه تو نرم فزار های خود چک کنید مشکل پیدا میکنید معمولا تو نرم افزار های اختصاصی همان کمپانی هست
    یعنی نرم افزار هایی که با نام samsung شروع میشوند .

نقل قول نوشته اصلی توسط SENATOR نمایش پست ها

سلام
    دوست عزیز اگر تازه این مشکل پیش اومده ، یعنی تا دیروز 100 بوده امروز دقیقا 80% نشون میده و باطری که تعویض کردید سالم بوده باز هم 80% بیشتر نشده شک نکنید مشکل نرم افزاریه تو نرم فزار های خود چک کنید مشکل پیدا میکنید معمولا تو نرم افزار های اختصاصی همان کمپانی هست
    یعنی نرم افزار هایی که با نام samsung شروع میشوند .

ممنون از توجهتون ولی ویندوز رو به کلی عوض کردم
    اما امروز لبتابو خاموش کردم باطریو جدا کردم بعد شارژ رو وصل کردم اونوقت باطرییو انداختم جا 100% شارژ شد
    نمیدونم از شارزره یا خود دستگاه!!!
    تمام اتصالات بازریو لبتابو شارژرم چک کردم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

کلمات کلیدی این موضوع

ﺑﺎﻃﺮﻯ ﻟﺐ ﺗﺎﺏ ﺷﺎﺭﺯ ﻧﻤﻴشود، senatorha، sony se، sony vpcse، لپ تاپ، مشکل کامل شارز نشدن باطری لپ تاپ، مشکل باتری لپ تاپ سونی، مشکل باطری لپ تاپ، مشکل باطری نوت بوک، مشکل باطری در لب تاب sony، مشکل رفع شارژ باطری لب تاب، مشکل شارژ نشدن باتری لپ تاپ، مشکل شارژ نشدن باطری، مشکل شارژ نشدن باطری لپ تاپ، مشکل شارژ نشدن باطری لب تاب، مشکل شارژ باطری لپ تاپ، مشکلات باتری لپ تاپ، مشکلات شارژ نشدن لب تاب، مصرف باطری لپ تاپ، نکته، نرم افزار، نسل جدید، اشکال شارژنشدن باطری لب تاپ، باتری لپ تاپ کامل شارژ نمیشود، باتری لپ تاپ سونی vgp bps24، باتری لب تاب کامل شارژ نمی شود، باتری لب تاب vaio، باطری لپ تاپ کامل شارژ نمیشود، باطری لب تاب سونی، باطری vaio تا 80 درصد شارز، حل مشکل باتری لب تاب، دلیل شارژ نشدن باتری لپ تاپ، دلیل شارژ نشدن باطری لب تاب، دلیل شارژ نشدن باطری موبایل، دلایل شارژ نشدن باتری لپ تاپ، رفع مشكل شارژ نشدن sony fw، رفع مشکل شارژ نشدن باطری لپ تاپ، رفع ایراد باتری لب تاب، سونی se، سونی سری se، شارژ لپ تاپ، شارژ نوت بوک، شارژ نکردن باطری لپ تاپ، شارژ نشدن لپ تاپ سونی، شارژ نشدن لبتاب، شارژ نشدن کامل باتری لپ تاپ، شارژ نشدن کامل باطری لب تاب، شارژ نشدن باتری لپ تاپ، شارژ نشدن باتری لپ تاپ sony، شارژ نشدن باتری لپ تاپ بيش از ٨٠ درصد، شارژ نشدن باتری لپ تاپ سونی، شارژ نشدن باتری لپتاپ، شارژ نشدن باتری سونی، شارژ نشدن باطری لپ تاپ، شارژ باطری، شارژ باطری لپ تاپ، شارز نشدن باتری لبتاب، علل شارز نکردن، علت لپ تاپ که شارژ نشود، علت شارژ نکردن، علت شارژ نکردن باطری لپ تاپ، علت شارژ نشدن لب تاب، علت شارژ نشدن کامل لب تاب، علت شارژ نشدن کامل باتری لپ تاپ، علت شارژ نشدن باتری لپ تاپ، علت شارژ نشدن باطری لپ تاپ، علت شارژ نشدن باطری لب تاب

نمایش برچسب‌ها