نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: این نماز را حتماً بخوانید ...

مدیر بازنشسته

Smile این نماز را حتماً بخوانید ...

بنام خدا

ماه ذيحجه آخرين ماه سال قمري است که براي روز آخر آن عملي سفارش شده است.

دو رکعت نماز

در هر رکعت حمد يک مرتبه

و سوره توحيد و آية الکرسي هر يک ده مرتبه خوانده شود

و بعد از نماز بگويد:

" اللهمَّ ما عملت في هذه السنة من عمل نَهَيتَني عَنهُ و لَم تَرضَهُ وَ نَسيتُهُ وَ لَم تَنسَهُ وَ دَعَوتَني الي التَّوبَةِ بَعدَ اجتِرائي عَليکَ

اللهمَّ فَانّي اَستَغفِرُکَ مِنهُ فَاغفِرلي وَ ما عَمِلتُ مِن عَمَلٍ يقَرِّبُني اِليکَ فَاقبَلهُ مِنّي وَ لا تَقطَع رَجائي مِنکَ يا کريم.."

وقتي فرد اين دعا را خواند شيطان گويد:

واي بر من هر چه در حق اين فرد، در اين سال سختي کشيدم، همه را با اين دعا خراب کرد،

و شهادت مي دهد که او سال گذشته را به خير ختم نمود.

مدیر بازنشسته

" اللهمَّ ما عملت في هذه السنة من عمل نَهَيتَني عَنهُ و لَم تَرضَهُ وَ نَسيتُهُ وَ لَم تَنسَهُ وَ دَعَوتَني الي التَّوبَةِ بَعدَ اجتِرائي عَليکَ

اللهمَّ فَانّي اَستَغفِرُکَ مِنهُ فَاغفِرلي وَ ما عَمِلتُ مِن عَمَلٍ يقَرِّبُني اِليکَ فَاقبَلهُ مِنّي وَ لا تَقطَع رَجائي مِنکَ يا کريم.."

"بار خدایا آنچه من در این سال کردم از کارهایی که مرا از آن نهی فرمودی و مورد پسندت نبود و من فراموش کرده ام و تو ازآن نگذشتی و مرا پس از گستاخی وجرئت بر گناه در حضرتت به توبه دعوت فرمودی.

بار خدایا پس من از آن طلب آمرزش میکنم از تو پس بیامرز مرا و آنچه بجای آوردم از عملی که مرا به تو نزدیک گرداند از من و امیدم را از تو قطع مگردان،یا کـــــریم"

کلمات کلیدی این موضوع